خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/07 14:34:49
سرویس اقتصادی
ساداتی‌نژاد در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی با رئیس سازمان صدا و سیما:

اصلاح فرهنگ غذایی نیازمند حمایت صدا و سیما است

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت: در نشست با رئیس سازمان صدا و سیما درخواست شد تا در زمینه فرهنگ سازی در مصرف آب و مواد غذایی مانند استفاده از مرغ سایز این سازمان حمایت و فعالیت بیشتری داشته باشد.
اصلاح فرهنگ غذایی نیازمند حمایت صدا و سیما است رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس،گفت: در نشست با رئیس سازمان صدا و سیما درخواست شد تا در زمینه فرهنگ سازی در مصرف آب و مواد غذایی مانند استفاده از مرغ سایز این سازمان حمایت و فعالیت بیشتری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101949285903.jpg اصلاح,فرهنگ,غذایی,نیازمند,حمایت,صدا,و,سیما,است Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست شب گذشته اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان صدا و سیما در محل این سازمان، گفت: دغدغه‌های نمایندگان در حوزه‌های امنیت غذایی، مصرف آب شرب و کشاورزی، حفظ منابع طبیعی و محیط زیست و مردمی سازی  موارد مطرح شده، هواشناسی کشاورزی و اصلاح الگوی غذایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون کشاورزی، اب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حمایت از تولید محصولات کشاورزی مورد نیاز پرورش دهندگان دام و طیور یکی از موارد مطرح شده در نشست با رئیس سازمان صدا و سیما بود، ادامه داد: نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی در زمینه کاهش آلاینده‌ها، دفع پسماندها و حمایت هایی که لازم است توسط صدا و سیما از این موارد صورت بگیرد را عنوان کردند.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با توجه به مسائل و مشکلات محیط زیستی و مظلومیت بخش کشاورزی در زمینه سرمایه‌گذاری، قشر زحمت کش کشاورز نیاز به حمایت بیشتری دارند، عنوان کرد: بخش کشاورزی در تحریم‌های ظالمانه توانسته رشد مثبت صادراتی داشته و تراز 8.8 دهم رشد را کسب کند.

ساداتی نژاد با بیان اینکه درخواست شد تا در زمینه فرهنگ سازی در مصرف آب و مواد غذایی مانند استفاده از مرغ سایز سازمان صدا و سیما حمایت و فعالیت بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: مقرر شد کارگروهی تشکیل و مسائل مطرح شده در نشست مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس با رئیس سازمان صدا و سیما را پیگیری کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet