هدر موبایل
1399/08/07 15:32:20
سرویس فرهنگی
رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس:

مجلس به تعیین مصادیق برای مدیریت‌ سرخآبی‌ها ورود نمی‌کند

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مجلس به مسئله تعیین مدیرعامل برای باشگاه‌های ورزشی ورود نمی‌کند، گفت: اصرار ما بر این است که لایحه نظام جامع باشگاه داری هرچه سریع‌تر در قالب لایحه به مجلس ارائه شود.
مجلس به تعیین مصادیق برای مدیریت‌ سرخآبی‌ها ورود نمی‌کند رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مجلس به مسئله تعیین مدیرعامل برای باشگاه‌های ورزشی ورود نمی‌کند، گفت: اصرار ما بر این است که لایحه نظام جامع باشگاه داری هرچه سریع‌تر در قالب لایحه به مجلس ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201812107475244662.jpg مجلس,به,تعیین,مصادیق,برای,مدیریت‌,سرخآبی‌ها,ورود,نمی‌کند Icana

احمد راستینه هفشجانی در گفت‌‍وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملتبا بیان اینکه بسیاری از هواداران باشگاه‌ها دغدغه جدی در خصوص مدیریت دو باشگاه‌ پرطرفدار استقلال و پرسپولیس دارند، اظهار کرد: مشکلات این دو باشگاه‌ با آمدن و رفتن مدیران یا افراد حل نخواهد شد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس یازدهم با یادآوری اینکه شأن مجلس ورود به مسئله تعیین مصادیق برای مدیریت باشگاه‌های ورزشی نیست, ادامه داد: مشکل این باشگاه‌ها با تصویب یک نظام نامه جامع باشگاهداری قابل حل و فصل است. سالیان گذشته نیز در تدوین و تنظیم نظام نامه باشگاه‌ها کوتاهی شده است.

وی با بیان اینکه ظرف چند ماه گذشته دو گام مهم در راستای ساماندهی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برداشته شده، ادامه داد: گام نخست تنظیم نظام نامه جامع ورزش کشور است که در دو بخش ورزش حرفه ای و قهرمانی و ورزش همگانی تدوین شده است.

احمد راستینه هفشجانی

 

راستینه یادآور شد: گام دومی که به موازات این مسئله پیش برده‌ایم، تنظیم لایحه نظام باشگاهداری است که دولت مکلف شده ظرف هفته آینده‌‎ پیش نویس این لایحه را به مجلس ارائه کند و ما به صورت ویژه روی این لایحه کار خواهیم کرد و اگر نیاز به اصلاحاتی باشد با تنظیم یک برنامه تعاملی با دولت این ایرادات را برطرف خواهیم کرد تا لایحه به صحن علنی مجلس ارسال شود.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: ارائه  لایحه باشگاهداری و تصویب آن می‌‎تواند سرآغازی برای حل مشکلات فشرده این دو باشگاه باشد و مجلس از همه توان خود برای تصویب لایحه نظام باشگاهداری استفاده خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet