هدر موبایل
1399/08/07 16:41:34
سرویس سیاسی
احمدی بیغش:

رفتار مکرون خوش رقصی‌های اروپایی ها برای لابی بزرگ صهیونیستی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:دین ستیزی و اسلام ستیزی جزئی از برنامه صهیونیست ها است که به دست دولتمردان اروپا و آمریکا انجام می شود.
رفتار مکرون خوش رقصی‌های اروپایی ها برای لابی بزرگ صهیونیستی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:دین ستیزی و اسلام ستیزی جزئی از برنامه صهیونیست ها است که به دست دولتمردان اروپا و آمریکا انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49214.jpg رفتار,مکرون,خوش,رقصی‌های,اروپایی,ها,برای,لابی,بزرگ,صهیونیستی,است Icana

محمود احمدی‌بیغش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  با اشاره به اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت: رفتار این روزهای فرانسه به این دلیل است که توجه دنیای اسلام از اسرائیل دوره شده و همه حواس ها متوجه فرانسه شود.

وی با بیان اینکه  امروز دنیا در سیطره لابی قدرتمند صهیونیست ها است، افزود: با توجه به گسترشی که رژیم نامشروع اسرائیل دنبال می کند که در طی این مدت کوتاه،سه کشور عربی روابط خود را با آن عادی سازی کرده اند و تسلیم آمریکا و اسرائیل شده اند،دولت های اروپایی برای لابی بزرگ صهیونیستی خوش رقصی می کنند.

اسلام ستیزی جزئی از برنامه صهیونیست ها است

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه اسلام هراسی و اسلام ستیزی رسانه های غربی با حمایت صهیونیست ها سابقه دیرینه دارد، تاکید کرد: دین ستیزی و اسلام ستیزی جزئی از برنامه صهیونیست ها است که به دست دولتمردان اروپا و آمریکا انجام می شود.

وی ادامه داد: مکرون با این حرکات چند هدف داشت؛ یکی اینکه می خواست حواس دنیای اسلام را از قراردادهای اخیر سودان، بحرین و امارات پرت کند ،دوم اینکه شعله این جنگ نیابتی در شمال ایران در مناقشه قره باغ را اسرائیلی ها نمی گذارند فروکش کند؛ لذا مکرون می خواهد حواس دنیای اسلام به ویژه ایرانی ها از این  رفتارهای صهیونیست ها پرت کند تا این ها بتوانند در منطقه موفق باشند و منافع آمریکا و اسرائیل لطمه نبیند. 

بیشتر بخوانید:

رفتار مکرون نشان از آزادی بی‌اخلاقی و بی‌شرمی دارد

 

موضع کشورهای اسلامی در مقابل رفتار مکرون بسیار ارزشمند است

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه موضع کشورهای اسلامی در مقابل رفتار مکرون بسیار ارزشمند است ،اظهار کرد: علاوه بر مردم مسلمان دنیا، مستضعفین ، آزادیخواهان و آنها که ارادت ویژه به پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) دارند ؛رفتار زشت مکرون و امثال آنها را فراموش نمی‌کنند.

وی در ادامه اظهارکرد: امروز  آن اثر منفی که رفتار دور از شان مکرون داشت در مقابل غیرت دینی که مردم یمن بعد از ۵، ۶ سال جنگ خانمانسوز در اوج  فقر به نمایش گذاشتند ،برجسته تر شد و ستایش و دفاع از پیامبر اسلام(ص)  آب سردی بر نقشه های  مکرون و اربابان وی ریخت. این خیزش ها و اعتراضات قطعاً  مکرون را به عنوان یک فرد منفور و چهره سیاه و کریه در تاریخ ثبت خواهد کرد.

احمدی بیغش با اشاره به برخورد و رفتار سیاست خارجی کشور در قبال این موضوع ،تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی را مقایسه کنید با رفتار مردم یمن ؛مردمی که سال ها زیر آتش دشمن زندگی می کنند و در اوج فقر هستند،چطور از رسول اکرم(ص) دفاع کردند  و  واقعا افتخاری برای بشریت آفریدند. مردم ماهم  با این رفتارها به شدت مقابله می‌کنند و دستگاه دیپلماسی ما باید فعال تر باشد.

دولتمردان  با موضع خود در مقابل رفتار مکرون قلب رنج دیده مردم مسلمان دنیا را آرامش دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:مردم ما در مقابله با گستاخی ها همیشه واکنش نشان داده اند و دربین کشورهای همسایه شاخص هستند،باید دولتمردان به جای وادادگی ،موضع قاطعی نشان دهند.دولت باید قلب رنج دیده مردم مسلمان دنیا را با حرکت مثبت خود آرامش دهد.دستگاه دیپلماسی و مجلس هم نباید به محکوم کردن و بیانیه بسنده کنند،حرکت جمهوری اسلامی در مقابل رفتار مردم عراق  و یمن بسیار ضعیف بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet