هدر موبایل
1399/08/07 14:38:00
سرویس استان ها
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان عنوان کرد:

مدیریت انزلی نیازمند استفاده از نیروی نسل جوان است/ تشکیل ۱۶ کارگروه تخصصی برای بهبود اوضاع بندر انزلی

نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه مدیریت انزلی نیازمند استفاده از نیروی نسل جوان است، گفت: تشکیل ۱۶ کارگروه تخصصی برای بهبود اوضاع بندر انزلی الزامی است.
مدیریت انزلی نیازمند استفاده از نیروی نسل جوان است/ تشکیل ۱۶ کارگروه تخصصی برای بهبود اوضاع بندر انزلی نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه مدیریت انزلی نیازمند استفاده از نیروی نسل جوان است، گفت: تشکیل ۱۶ کارگروه تخصصی برای بهبود اوضاع بندر انزلی الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg مدیریت,انزلی,نیازمند,استفاده,از,نیروی,نسل,جوان,است/,تشکیل,۱۶,کارگروه,تخصصی,برای,بهبود,اوضاع,بندر,انزلی Icana

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت، احمد دنیامالی  رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در جمع اعضای هیات رئیسه کارگروه های اتاق فکر مردمی این شهرستان گفت: معتقدم که شهر بندر انزلی را باید با طرح و برنامه و کمک نیروی نسل جوان مدیریت کرد.

نماینده مردم بندر انزلی در  مجلس شورای اسلامی  از تشکیل ۱۶ کارگروه تخصصی در حوزه های مختلف، آموزش و پرورش، اقتصاد و دارایی، انرژی و زیرساخت، بازرگانی و حمل و نقل، بهداشت و درمان، جامعه و رفاه اجتماعی، حقوق و قانون، رسانه و فضای مجازی، صنایع و معادن، عمران معماری و شهرسازی، فرهنگ و هنر، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی و شیلات، گردشگری و جهانگردی، منابع طبیعی و محیط زیست، ورزش و تربیت بدنی خبر داد.
وی با اشاره به محدودیت های پیش آمده زمانی  بر اثر بیماری کرونا، بر هر چه سریعتر پیش رفتن اهداف کارگروه ها تاکید کرد.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس، اظهار کرد: بنده معتقدم که باید شهر را با برنامه و مشارکت مردم بویژه نسل جوان اداره کرد.

وی با ابراز امیدواری از برآیند این کارگروه ها در شورای تلفیق، ادامه داد: انشالله فرایند این حرکت یک برنامه جامع برای انزلی ۱۴۲۰، باشد.

دنیا مالی با تاکید بر اینکه کارگروه ها با نگاه ویژه به اسناد بالا دستی و برنامه های کلان در کشور حرکت کنند، ادامه داد: باید در گام اول یک چشم انداز خوبی را برای انزلی در نظر بگیریم.

 این نماینده در ادامه این جلسه با اشاره به لزوم همکاری ادارات شهرستان با کارگروه های مذکور، اظهار کرد: مقرر است، برای شهر کار انجام شود و ما آمده ایم تا سازندگی ایجاد کنیم نه اینکه شو بازی کنیم و این امر تنها با استمرار ، خستگی ناپذیری و همراهی مردم محقق می شود.

بر اساس این گزارش؛ در این جلسه روسای ده کارگروه، مشکلات خود را مطرح و برنامه هایشان را تشریح کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet