هدر موبایل
1399/08/07 13:27:00
سرویس استان ها
مبلغی در دیدار با رییس هلال احمر کشور تاکید کرد:

لزوم توسعه جمعیت هلال احمر کوهدشت و  راه اندازی  هلال احمر رومشکان

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با بیان اینکه نگاه مسئولان هلال احمر به توسعه یکسان و توزیع امکانات به صورت مساوی در سراسر کشور باشد،گفت: رفع  کمبود نیروی انسانی در هلال احمر کوهدشت و  رومشکا ن الزامی است.
لزوم توسعه جمعیت هلال احمر کوهدشت و  راه اندازی  هلال احمر رومشکان نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس با بیان اینکه نگاه مسئولان هلال احمر به توسعه یکسان و توزیع امکانات به صورت مساوی در سراسر کشور باشد،گفت: رفع  کمبود نیروی انسانی در هلال احمر کوهدشت و  رومشکا ن الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102995300919.jpg لزوم,توسعه,جمعیت,هلال,احمر,کوهدشت,و ,راه,اندازی ,هلال,احمر,رومشکان Icana

 به گزارش  خبرگزار ی خانه ملت،حجت الاسلام  و المسلمین محمدرضا مبلغی در دیدار با  همتی خواستار توسعه و رفع مشکلات هلال احمر شهرستان های کوهدشت و رومشکان شد.

 نماینده مردم کوهدشت  و رومشکان در  مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید نگاه مسئولان هلال احمر به توسعه یکسان و توزیع امکانات به صورت مساوی در سراسر کشور باشد.

 وی با  بیان  نیازمندی های کوهدشت و رومشکان خواستار واگذاری چند دستگاه آمبولانس و خودرو ، نوسازی و توسعه شعبه و انبار کوهدشت و نیز راه اندازی هلال احمر رومشکان گردید.

مبلغی با توجه به کمبود نیروی انسانی در هلال احمر کوهدشت و نیز برای رومشکان تقاضای جذب تعدادی نیروی انسانی را در این حوزه نمود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور  نیز در این دیدار دستور تأمین و واگذاری موارد زیر را برای حوزه کوهدشت و رومشکان صادر نمودند؛ راه اندازی مرکز فیزیوتراپی کوهدشت، سه دستگاه آمبولانس ، دو دستگاه خودرو امدادی، نوسازی و بازسازی شعبه و انبار کوهدشت ، اختصاص تعدادی ست نجات و تجهیزات دیگر،تجهیز انبار و لازم  به ذکر  است  که همتی دستور راه اندازی جمعیت  هلال احمر شهرستان رومشکان را صادر نمودند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet