هدر موبایل
1399/08/07 17:35:00
سرویس سیاسی
عضوهیئت رئیسه مجلس با اشاره به اظهارات رئیس جمهور:

هر لایحه‌ای که گره‌ای از مشکلات معیشتی مردم باز کند در اولویت مجلس است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر لایحه‌ای که گره‌ای از مشکلات معیشتی مردم باز کند در اولویت مجلس خواهد بود و مجلس به وظایف خود در این خصوص به خوبی عمل می‌کند.
هر لایحه‌ای که گره‌ای از مشکلات معیشتی مردم باز کند در اولویت مجلس است عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر لایحه‌ای که گره‌ای از مشکلات معیشتی مردم باز کند در اولویت مجلس خواهد بود و مجلس به وظایف خود در این خصوص به خوبی عمل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101651620304.jpg هر,لایحه‌ای,که,گره‌ای,از,مشکلات,معیشتی,مردم,باز,کند,در,اولویت,مجلس,است Icana

روح‌الله متفکرآزاد  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به ادعای رئیس جمهور مبنی بر ارسال 67 لایحه مهم معیشتی به مجلس، گفت: یکی از مواردی که مجلس در بررسی طرح ها ولوایح مورد توجه قرار می دهد اولویت مسائل معیشتی است و از همین رو بسیاری از طرح های مهم را به صورت عادی اعلام وصول کرد تا طرح ها ولوایح مرتبط با معیشت و اقتصاد در نوبت رسیدگی قرار گیرد و از دولت هم انتظار می رود در تقدیم لوایح به مجلس این روش را در پیش بگیرد.

وی افزود: مجلس وظیفه خود را به خوبی می شناسد و به آن آشنا است و آقای رئیس جمهور نگران این موضوع نباشند و اگر لایحه ای برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم وجود دارد مجلس این آمادگی را دارد که به سرعت آن را تصویب کند همانطور که لایحه "افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی " به سرعت در مجلس تبدیل به قانون شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:از 67 لایحه ای که رئیس جمهور در صحبت های خود از آن یاد کرده اند هر کدام با اولویت مسائل اقتصادی باشد به فوریت مورد بررسی قرار خواهد گرفت در این مسیر مجلس در کنار دولت ایستاده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet