هدر موبایل
1399/08/07 17:38:00
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی عنوان کرد:

هجمه دشمن به کشور چند جانبه است

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه توجه ویژه به معیشت اقشار آسیب پذیر در اولویت قرار بگیرد، گفت:هجمه دشمن به کشور چند جانبه شده است.
هجمه دشمن به کشور چند جانبه است نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه توجه ویژه به معیشت اقشار آسیب پذیر در اولویت قرار بگیرد، گفت:هجمه دشمن به کشور چند جانبه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104054053256.jpg هجمه,دشمن,به,کشور,چند,جانبه,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،بهروز محبی نجم آبادی درباره نشست با اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان عنوان کرد : در این دیدار مباحث گوناگونی مطرح شد و اعضای جامعه اسلامی دانشجویان کشور مطالبات ، دیدگاه‌ها و دغدغه های خود را در خصوص مسائل اقتصادی بیان کردند که از جمله مهمترین مطالب مطروحه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :غیر عملیاتی بودن بودجه کشور ، اهمیت بودجه ۱۴۰۰ با توجه به ایجاد بار مالی برای دولت ،واگذاری حسابرسی شهرداری‌ها به دیوان محاسبات و سازمان بازرسی، لزوم اخذ مالیات از سپرده های بانکی ، تعرفه‌های گمرکی برای کالاهای غیر ضروری ، انتقاد از زمزمه‌های افزایش نرخ سود بانکی برشمرد.

نماینده مردم  غرب خراسان در  مجلس شورای اسلامی  با یادآوری اینکه هجمه دشمن به کشور چند جانبه شده است ، افزود: همچنان که دشمن از چندین جبهه حملات خود را طراحی کرده است ، ما باید در چندین جبهه برای دفع حملات آنها برنامه ریزی نماییم .

  نماینده  مردم سبزوار   در مجلس یادآورشد: اصلاح ساختار بودجه ، اصلاح مالیات و نظام مالیاتی، توجه ویژه به معیشت اقشار آسیب پذیر ، تسهیل مجوزهای کسب و کار ، جمع آوری بروکراسی اداری ، ساماندهی صادرات ، استفاده از ظرفیت همسایگان از شاخص ترین  رویکردهای مجلس دوازدهم  مطرح کرد.

وی  با اشاره به نوسانات بازار بورس ، مزیت بورس را در شفافیت آن دانست و خاطرنشان کرد : اگر بورس را به تولید متصل کنیم این تلاطم‌ها دیگر اتفاق نخواهد افتاد و درصورت ایجاد هرگونه تغییر ، تغییرات واقعی خواهد بود./

پایانپیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet