هدر موبایل
1399/08/07 17:51:20
سرویس سیاسی
فرهنگی:

اکثر لوایح ارسالی دولت به مجلس ربطی به مسائل معیشتی ندارند

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه اکثر لوایح واصله از سوی دولت ربطی به مسائل معیشت ندارند، گفت :از دولت انتظار داریم که لوایح مربوط به معیشت را به مجلس ارسال کند.
اکثر لوایح ارسالی دولت به مجلس ربطی به مسائل معیشتی ندارند سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه اکثر لوایح واصله از سوی دولت ربطی به مسائل معیشت ندارند، گفت :از دولت انتظار داریم که لوایح مربوط به معیشت را به مجلس ارسال کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108007437497.jpg اکثر,لوایح,ارسالی,دولت,به,مجلس,ربطی,به,مسائل,معیشتی,ندارند Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در واکنش به سخنان صبح امروز رئیس جمهور مبنی بر کمک مجلس برای تصویب 67 لایحه ارسالی دولت، گفت: درگذشته تعداد زیادی از این لوایح  دولت را تصویب کرده ایم و امروز نیز چند لایحه دیگر در مجلس تصویب شد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: اکثر لوایح واصله دولت ربطی به مسائل معیشتی ندارند بر این اساس از دولت انتظار داریم که لوایح مربوط به معیشت برای تصویب به مجلس ارسال کند تا دستشان برای اقدامات لازم باز  باشد.

فرهنگی گفت: تعداد لوایحی که از سوی دولت به مجلس ارسال و بررسی شده، چندین برابر طرح هایی است که مجلس تاکنون بررسی کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet