هدر موبایل
1399/08/09 20:27:02
سرویس سیاسی
پزشک معالج رئیس مجلس مطرح کرد:

تشریح آخرین وضعیت جسمانی دکتر قالیباف/ شروع ابتلا به بیماری از ۷ روز قبل بوده و در مرحله خفیف است

پزشک معالج رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خوشخبتانه آقای قالیباف وضع خوبی از لحاظ شدت بیماری دارند و در مرحله خفیف این بیماری هستند.
تشریح آخرین وضعیت جسمانی دکتر قالیباف/ شروع ابتلا به بیماری از ۷ روز قبل بوده و در مرحله خفیف است پزشک معالج رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خوشخبتانه آقای قالیباف وضع خوبی از لحاظ شدت بیماری دارند و در مرحله خفیف این بیماری هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010108759283713.jpg تشریح,آخرین,وضعیت,جسمانی,دکتر,قالیباف/,شروع,ابتلا,به,بیماری,از,۷,روز,قبل,بوده,و,در,مرحله,,خفیف,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر مصطفی قانعی فوق تخصص بیماری های ریوی درباره آخرین وضع سلامتی رئیس مجلس گفت: براساس معاینات، اشباع اکسیژن بالای ۹۶ درصد و درگیری ریه در سی تی اسکن کمتر از ۱۰ درصد است که از طبقه بندی خفیف این بیماری محسوب می شود.

وی ادامه داد: به علت مصدومیت شیمیایی ریه وی، لازم به مدیریت درمان بود که هم زمینه بیماری ریه معالجه شود و هم موجب تشدید بیماری تنفسی نشود.

دکتر قانعی درباره مدت زمان قرنطینه رئیس مجلس هم افزود: از نظر پزشکی ، از زمان شروع علائم تا دو هفته باید در قرنطینه باشند و با توجه به اینکه علائم از روز سه‌شنبه نمایان شده است، دکتر قالیباف باید در دو هفته آینده در قرنطینه بماند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ابتلاء بین ۵ تا ۷ روز قبل از بروز علائم اتفاق افتاده بنابراین شروع بیماری حدود ۷ روز قبل بوده است لذا دو هفته باید در قرنطینه بمانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet