هدر موبایل
1399/08/10 09:12:25
سرویس حوزه ریاست
طی پیامی خطاب به رئیس مجلس کبیر ترکیه صورت گرفت

ابراز همدردی قالیباف با بازماندگان و مجروحان حادثه زلزله غرب ترکیه

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به رئیس مجلس کبیر ترکیه در پی وقوع حادثه زلزله‌ای در این کشور، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و مجروحان، از اعلام آمادگی مجلس جهت هماهنگی ارسال کمک‌های مردمی خبر داد.
ابراز همدردی قالیباف با بازماندگان و مجروحان حادثه زلزله غرب ترکیه رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به رئیس مجلس کبیر ترکیه در پی وقوع حادثه زلزله‌ای در این کشور، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و مجروحان، از اعلام آمادگی مجلس جهت هماهنگی ارسال کمک‌های مردمی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106150018796.jpg ابراز,همدردی,قالیباف,با,بازماندگان,و,مجروحان,حادثه,زلزله,غرب,ترکیه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به مصطفی شنتوپ رئیس مجلس ملی کبیر جمهوری ترکیه وقوع حادثه زلزله در سواحل غرب کشور ترکیه و منطقه ازمیر را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

 

جناب آقای مصطفی شنتوپ

رئیس محترم مجلس ملی کبیر جمهوری ترکیه 

 

سلام علیکم 

با کمال تأسف خبر وقوع زمین لرزه در  منطقه ازمیر  جمهوری ترکیه را  دریافت کردم.

ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با جنابعالی، نمایندگان محترم مجلس، دولت و ملت کشور دوست، جمهوری ترکیه؛ از درگاه خداوند متعال برای مجروحان این بلیه طبیعی شفای عاجل، برای درگذشتگان مغفرت و برای خانواده های داغدار صبر جمیل مسئلت می نمایم.

بر آمادگی مجلس شورای اسلامی برای هماهنگی هرگونه کمک مردمی به  آسیب دیدگان تاکید دارم.

 

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet