هدر موبایل
1399/08/10 10:49:00
سرویس استان ها
قاسمی پور تاکید کرد:

مریوان نیازمند اجرای محدودیت‌های بیشتر برای مدیریت بیماری کرونا است

نماینده مردم در مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه مریوان نیازمند اجرای محدودیت‌های بیشتر برای کنترل و مدیریت بیماری کرونا است،گفت:ستاد مقابله با کرونا در مریوان به وظایف خود به نحو احسن عمل کند.
مریوان نیازمند اجرای محدودیت‌های بیشتر برای مدیریت بیماری کرونا است نماینده مردم در مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه مریوان نیازمند اجرای محدودیت‌های بیشتر برای کنترل و مدیریت بیماری کرونا است،گفت:ستاد مقابله با کرونا در مریوان به وظایف خود به نحو احسن عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101048311703.jpg مریوان,نیازمند,اجرای,محدودیت‌های,بیشتر,برای,مدیریت,بیماری,کرونا,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شیوا قاسمی‌پور با انتقاد از عدم اجرای محدودیت‌های کرونایی با توجه به قرمز شدن وضعیت شهرستان مریوان، خواستار نظارت استانداری کردستان بر نحوه مدیریت بیماری کرونا در مریوان شد.

نماینده‌ مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از عوامل افزایش تصاعدی آمار مبتلایان به کرونا در مریوان، اعمال و اجرایی نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونای شهرستان و نداشتن برنامه‌ای مشخص برای ایجاد محدودیت‌ها بود و قطعاً اگر این روند ادامه یابد در آغاز فصل زمستان، در مریوان با یک فاجعه‌ی جبران ناپذیری مواجه خواهیم شد.

وی بازگشایی و مجوز تردد مسافر از پایانه مسافری مرز باشماق مریوان در این برش زمانی را خطای استراتژیک خواند و افزود: به نظر می رسد یکی از عوامل اصلی انتشار ویروس کرونا در بخش‌های مسافربری و تعاملات ناشی از آن است و زمانی که اقلیم کردستان عراق شرایط به نسبت مشابهی با ما در بحث آمار مبتلایان به کرونا دارد، این تصمیم می‌تواند تبعات سنگینی بر زحمت‌کشان و تلاشگران کادرهای درمانی و نظام بهداشتی شهرستان وارد نماید.

عضو کمیسیون آموزش  و تحقیقات مجلس یادآورشد: الزامی است که  با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان و متخصصین درمانی و بهداشتی مجددٲ در این خصوص تصمیم‌گیری‌های مناسب‌تری صورت پذیرد تا انشالله شاهد بهبود نسبی در این رابطه باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet