هدر موبایل
1399/08/10 12:28:00
سرویس استان ها
آصفری عنوان کرد:

مدیر ورزشی غیر بومی نباید به اراک تحمیل شود

نماینده مردم اراک در مجلس،گفت: اراک قحط الرجال است که مدیر ورزشی غیربومی به فوتبال این شهر تحمیل می‌کنید.
مدیر ورزشی غیر بومی نباید به اراک تحمیل شود نماینده مردم اراک در مجلس،گفت: اراک قحط الرجال است که مدیر ورزشی غیربومی به فوتبال این شهر تحمیل می‌کنید. https://cdn.icana.ir/d/019/109807.jpg مدیر,ورزشی,غیر,بومی,نباید,به,اراک,تحمیل,شود Icana

 به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، محمد حسن آصفری  ضمن انتقاد از روش انتخاب مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک،گفت: چگونه کسی با یک رای مدیرعامل باشگاه آلومینیوم می شود؟ ابعاد پنهان این انتصاب باید مشخص شود.

  نماینده  مردم اراک در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اراک قحط الرجال است که مدیر ورزشی غیربومی به فوتبال این شهر تحمیل می کنید.

 گفتنی  است، پس از انتخاب سعید عباسی به عنوان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، برخی حواشی در خصوص این انتخاب و غیر بومی بودن این گزینه ایجاد شد و جابجایی یک روزه مجید آنجفی و حمیدرضا امیدوار هم به این حواشی افزود.

در حالی که سه شنبه طی حکمی از سوی مدیرعامل کارخانه آلومینیوم اراک، حمید امیدوار جایگزین مجید آنجفی در هیات مدیره باشگاه آلومینیوم شده بود، در فاصله ۲۴ ساعت طی حکمی، مجید آنجفی بار دیگر به عضویت هیات مدیره درآمد و جایگزین امیدوار شد.

انتخاب سرپرست تیم فوتبال آلومینیوم اراک هم پس از کنار گذاشته شدن رضا فرهمند، از دیگر مواردی است که بحث های زیادی در میان اهالی ورزش راجع به آن صورت گرفته است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet