خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/08/11 10:21:00
سرویس استان ها
رحیمی جهان آبادی خبر داد:

آغاز خرید زعفران بصورت توافقی و با نرخ دولتی

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس گفت: امید است که با ورود سازمان تعاون روستایی کشور به مسئله زعفران، افزایش قیمت زعفران صورت بگیرد.
آغاز خرید زعفران بصورت توافقی و با نرخ دولتی نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس گفت: امید است که با ورود سازمان تعاون روستایی کشور به مسئله زعفران، افزایش قیمت زعفران صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102971545622.jpg آغاز,خرید,زعفران,بصورت,توافقی,و,با,نرخ,دولتی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده مردم تربت جام، تایباد وباخرز و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی از آغاز خرید زعفران بصورت توافقی و با نرخ دولتی خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: با پیگیری های انجام شده طی روزهای گذشته، از ابتدای هفته جلسه سازمان تعاون روستایی کشور با اتحادیه های زعفران برگزار شده و خرید زعفران بصورت توافقی و با نرخ دولتی طی هفته  آغاز می گردد.

وی ادامه داد: امید است که با ورود سازمان تعاون روستایی کشور به این مسئله افزایش قیمت زعفران صورت بگیرد.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس یادآور شد: با مسولان استانی برای جلسات مذکور هماهنگی شده است؛ بنابراین به کشا.رزان عزیز این نوید را می دهم که منتظر بهبود قیمت زعفران باشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet