هدر موبایل
1399/08/17 14:25:00
سرویس سیاسی
قادری:

حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 دشمنان ایران را ناامید می‌کند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی دشمنان جمهوری اسلامی ایران ناامید خواهند شد و منجر به کاسته شدن فشارهای اعمال شده امپریالیسم بر کشورمان می‌شود.
حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 دشمنان ایران را ناامید می‌کند نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی دشمنان جمهوری اسلامی ایران ناامید خواهند شد و منجر به کاسته شدن فشارهای اعمال شده امپریالیسم بر کشورمان می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109004339430.jpg حضور,حداکثری,مردم,در,انتخابات,ریاست‌جمهوری,1400,دشمنان,ایران,را,ناامید,می‌کند Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای بسیاری از مشکلات کشور را حل خواهد کرد، اظهار داشت: مردم باید متوجه باشند که قهر کردن با صندوق‌های رای هیچگونه مشکلی از مشکلات کشور را حل نخواهد کرد و بالعکس اگر مشارکت در انتخابات گسترده باشد اتفاقات خوشایندی برای کشورمان رقم خواهد خورد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه پس از انتخاب افراد در  ادوار انتخابات نظارت آنچنانی بر عملکردشان صورت نمی‌گیرد که در این بخش اشکالاتی وجود دارد و باید نهادهای مردمی و نظارتی، نظارت خود را افزایش دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید به سمتی حرکت کنیم تا نظام انتخاباتی اصلاح شود و افراد به نحوی انتخابات شوند که تشکیلات و یا اینکه احزاب پاسخگوی عملکردشان باشند.

قادری اظهار کرد: باید نظارت‌های پس از انتخاب افراد تقویت شود که به مردم این احساس دست ندهد که اگر شخصی به عنوان رئیس جمهور و یا نماینده مجلس انتخاب شد دیگر مورد سوال و مواخذه قرار نمی‌گیرد و می‌بایست همین موضوع با جدیت دنبال شود تا اینکه حضور مردم پای صندوق‌های را بیش از گذشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس بیان کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران حکم رفراندوم را دارد و نمی‌توانیم به سهولت از آن گذر کنیم؛ یعنی اگر بخواهیم فشارهای دشمنان بر کشورمان کاسته شود باید حضور حداکثری پای صندوق‌های رای داشته باشیم و نشان دهیم که با همه ایرادات و مشکلاتی که وجود دارد برای کلیت نظام و انقلاب احترام قائل هستیم./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet