هدر موبایل
1399/08/17 09:27:34
سرویس سیاسی
فیروزی مطرح کرد:

تسخیرلانه جاسوسی نماد فروریختن مهمترین دژ توطئه آمریکا در ایران و منطقه

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ ،یکی از مهمترین دژهای توطئه آمریکا در ایران و منطقه فروریخت.
تسخیرلانه جاسوسی نماد فروریختن مهمترین دژ توطئه آمریکا در ایران و منطقه سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ ،یکی از مهمترین دژهای توطئه آمریکا در ایران و منطقه فروریخت. https://cdn.icana.ir/d/019/50954.jpg تسخیرلانه,جاسوسی,نماد,فروریختن,مهمترین,دژ,توطئه,آمریکا,در,ایران,و,منطقه Icana

حجت‌اله فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در آستانه 13 آبان  و روز ملی "استکبار ستیزی" گفت:سیزده آبان در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد.

وی با بیان اینکه جوانان خلاق و توانمند کشورمان بارها قدرت و توان داخلی را با عزمی راسخ ثابت کرده اند، ادامه داد:این قشر آگاه و متعهد،در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

عضو فراکسیون ایثار و شهادت مجلس با تاکید براین که چهره استکبار جهانی هنوز تغییر نکرده است،مطرح کرد: یوم اللّه سیزده آبان روز «دانش آموز» نامیده شده است  تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی آمریکا برای براندازی نظام دست به هرکاری زد، تصریح کرد: از کودتاهای متعدد، تقویت داعش و گروه های تروریستی ،ترور دانشمندان هسته‌ای و ... آمریکا در طول 41 سال انقلاب اسلامی از هیچ کاری فروگذار نکرده است، آمریکا از هرروش و راهی برای براندازی نظام و مبارزه با نظام جمهوری اسلامی استفاده کرد و امروز در کنار شعار مرگ بر آمریکا ، مبارزه با استکبار جهانی را باید پیگیری کنیم.

بیشتر بخوانید:

 

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مهمترین دستاورد 13 آبان تقویت روحیه نهادینه شده در ملت ایران مبنی بر مبارزه و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است،ادامه داد:چهره استکبار جهانی هنوز تغییر نکرده است و یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها،ایثارها و فداکاری های دانش آموزان کشورمان است.

فیروزی با اشاره به تبعید امام (ره) به ترکیه در سال 43در ادامه تاکید کرد: تبعید امام خمینی(ره)،کشتار دانش آموزان انقلابی و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال های مختلف،سه اتفاق بزرگی بود که این روز را  به عنوان یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی ایران مطرح کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، مطرح کرد: همانطور که رهبر انقلاب اسلامی درباره تشکیل بسیج  گفتند؛بعد از ماجرای لانه جاسوسی و تحقیر آمریکا، آنها علاوه بر تهدید زبانی، اقدام به تهدید عملی و اعزام ناوهای خود به خلیج فارس کردند؛ اما امام خمینی (ره) کمتر از یک ماه بعد از ۱۳ آبان،در پنجم آذرماه سال ۵۸ فرمان تشکیل بسیج را دادند و با بهره گیری از جوانان غیور این مرز و بوم ،عملا آن تهدید را به فرصت تبدیل کردند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: استکبار  یک روز در قالب لانه جاسوسی،یک روز در ترور شهدای هسته‌ای و اقدامات کور دیگر خود را نشان می‌دهد و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در  ۱۳ آبان ۱۳۵۸ باعث فروریختن یکی از مهمترین دژهای توطئه آمریکا در ایران و منطقه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet