هدر اصلی
1388/08/18 11:32:00
سرویس کمیسیون ها
به منظور معرفی برنامه کاری صورت می گیرد؛

حاجی بابایی سه شنبه در کمیسیون آموزش

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات از حضور وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برای ارائه برنامه‌ها در کمیسیون آموزش و تحقیقات در روز سه شنبه خبر داد.

"اسدالله عباسی" عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: به نظر می‌رسد حاجی بابایی با توجه به سوابق حضورشان در مجلس و آموزش و پرورش قادر خواهد بود چالش‌های پیش روی آموزش و پرورش را حل کرده و حرکت و تحولی ایجاد کنند.

وی افزود: ایشان از نیروهایی هستند که در مجلس با توجه به اینکه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و یا اصل 90 حضور داشتند اما با مسایل آموزش و پرورش بیگانه نبودند و اظهارنظرهای ایشان در این حوزه نشان دهنده این بود که وی به مسایل و مشکلات آموزش و پرورش اشراف دارد و نظرات کارشناسی شان هم مبنا و اساس علمی داشت.

عباسی با بیان اینکه البته هنوز برنامه‌های کاری حاجی بابایی به دستمان نرسیده است، ادامه داد: ما تاکنون ویژگی‌های مدیریتی و پیشینه اجرایی و قانون گذاری وی را شاهد بودیم لذا قرار است فردا سه شنبه ایشان در کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر شوند و برنامه‌های خود را اعلام نمایند.

وی گفت: مسایل و چالش‌های مهمی در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد که نیاز به تحول و رویکرد جدید دارد که یک بخش آن مربوط به ساختار نیروهای انسانی است.

عباسی به بحث حذف تدریجی کنکور نیز اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش باید خود را برای برگزاری آزمون‌ها آماده کند و اختلاف نظری که بین آموزش و پرورش و آموزش عالی وجود دارد حاجی بابایی باید گام‌هایی در این زمینه بردارد تا ما هر چه سریع‌تر این قانون را به اجرا درآوریم.

وی اظهار داشت: حاجی بابایی باید راهکارهای خود را برای حل این مسایل در برنامه‌های خود ارائه نماید. کمیسیون آموزش و تحقیقات هم به سهم خود تلاش خواهد کرد در صورتی که حاجی بابایی ارتباط و تعاملش را با این کمیسیون و فراکسیون فرهنگیان همچنان حفظ کند، در بسیاری از موارد کمک کرده و مسیر را برای تغییر و تحول و رسیدن به اهداف تعلیم و تربیت همواره کنیم.

پ

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet