هدر اصلی
1399/08/16 12:12:46
سرویس اقتصادی
در جریان سومین روز نظارت میدانی کمیسیون کشاورزی از پارس‌آباد و بیله‌سوار:

افتتاح سیلوی ۳۰ هزار تنی در مغان

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در روز پایانی نظارت میدانی خود از شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله سوار سیلوی ۳۰ هزار تنی شرکت چند منظوره قزل ارس مغان را افتتاح کردند.
افتتاح سیلوی ۳۰ هزار تنی در مغان اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در روز پایانی نظارت میدانی خود از شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله سوار سیلوی ۳۰ هزار تنی شرکت چند منظوره قزل ارس مغان را افتتاح کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg افتتاح,سیلوی,۳۰,هزار,تنی,در,,مغان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در سومین روز نظارت میدانی خود از شهرستان های پارس‌آباد و بیله سوار صبح امروز (جمعه ۱۶ آبان ماه) از مرکز حفاظت و توسعه شتر دوکوهانه بازدید کردند.

بر اساس این گزارش موطن اصلی شتر دوکوهانه مغولستان، چین و ایران است و برای اولین بار تولید مثل و باروری به روش تلقیح مصنوعی شتر دوکوهانه در این مرکز انجام شده و درحال حاضر ۱۸۰ نفر شتر دوکوهانه در کشور وجود دارد که در استان اردبیل و بیله سوار نگهداری می‌شوند، این مرکز می‌تواند بانک ژن جانوری برای کل دنیا باشد.

همچنین اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از شرکت چند منظوره قزل ارس مغان بازدید و سیلوی ۳۰ هزار تنی آن را افتتاح کردند.

بر اساس این گزارش اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از پایانه مرزی بیله سوار نیز بازدید کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet