هدر اصلی
1399/08/17 11:34:00
سرویس استان ها
رضازاده مطرح کرد:

لزوم ایجاد معبرهای مرزی در مرز سلماس

نماینده مردم سلماس در مجلس بر لزوم ایجاد معبرهای مرزی در مرز سلماس در دیدار با فرمانده و جانشین ناجا تاکید کرد.
لزوم ایجاد معبرهای مرزی در مرز سلماس نماینده مردم سلماس در مجلس بر لزوم ایجاد معبرهای مرزی در مرز سلماس در دیدار با فرمانده و جانشین ناجا تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg لزوم,ایجاد,معبرهای,مرزی,در,مرز,سلماس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی با سردار اشتری فرمانده ناجا و سردار رضایی جانشین محترم نیروی انتظامی کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ در این دیدار نماینده سلماس در مجلس بر لزوم تقویت نیروی انتظامی و اقتدار پلیس در جامعه تأکید و از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی و هنگ مرزی استان و شهرستان سلماس تقدیر و تشکر به عمل آورد.

گفتنی است؛ در ادامه این نشست یعقوب رضازاده در خصوص ایجاد معبرهای مرزی در مرز سلماس و افزایش امکانات خودرویی و تجهیزات برای نیروهای انتظامی و هنگ مرزی سلماس، رسیدگی به مشکلات مرزنشینان، و احداث ساختمان جدید کلانتری ۱۱ در شهرستان و لزوم اهتمام ویژه به معیشت کارکنان و بازنشستگان ناجا بحث و تبادل نظر کرد.

شایان ذکر است؛ در ادامه ی این دیدار سردار اشتری با بیان اینکه امنیت، سلامت و آموزش جزء اصول یک حاکمیت است، خاطر نشان کرد: در کنار موضوعات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... باید موضوع امنیت نیز در برنامه های مجلس مدنظر قرار بگیرد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در پایان ضمن تشکر از حضور یعقوب رضازاده خاطرنشان کرد: ان شاء الله با پیگیری درخواست های مطرح شده در این دیدار شاهد پیشرفت سلماس و ارتقا امنیت باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet