هدر موبایل
1399/08/17 09:12:00
سرویس استان ها
راستینه هفشجانی گفت:

ظرفیت های توسعه ای، سرمایه گذاری و اشتغال در چهارمحال و بختیاری مناسب است

نماینده مردم شهرکرد، بن و ‌سامان در مجلس تاکید کرد: ظرفیت های توسعه ای، سرمایه گذاری و اشتغال در چهارمحال و بختیاری مناسب است.
ظرفیت های توسعه ای، سرمایه گذاری و اشتغال در چهارمحال و بختیاری مناسب است نماینده مردم شهرکرد، بن و ‌سامان در مجلس تاکید کرد: ظرفیت های توسعه ای، سرمایه گذاری و اشتغال در چهارمحال و بختیاری مناسب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009104379146614.jpg ظرفیت,های,توسعه,ای،,سرمایه,گذاری,و,اشتغال,در,چهارمحال,و,بختیاری,مناسب,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ احمد راستینه هفشجانی ، نماینده مردم شهرکرد، بن و ‌سامان و عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی از نشست مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری با معاونین وزارت خانه کار تعاون و رفاه اجتماعی به منظور ارزیابی و بررسی ظرفیت های توسعه ای، سرمایه گذاری و اشتغال استان خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار مجمع نمایندگان استان ضمن عرض تشکر عمیق خود از اعضا برای حضور ایشان در استان،قدر دانی خود را نسبت به مسئولین دلسوز نظام اعلام نمودند.

وی ادامه داد: مسئولین حاضر در جلسه نیز ضمن تشکر صمیمانه و عمیق از مجمع نمایندگان محترم استان،مدیریت و پیگیری جمع نمایندگان حال حاضر استان را غیر قابل مقایسه با دوره های پیشین دانسته و بر همکاری مستمر و مجدانه خود با نمایندگان محترم تاکید کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس یادآور شد: در این دیدار تمامی مطالبات مردمی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد جلسات دیگری نیز برای بررسی چگونگی انجام پروژه های بزرگتر برای استان برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet