شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/17 14:38:00
سرویس استان ها
منتظری:

تولید داخلی نیازمند توجه و نگاه ویژه مسئولان اجرایی است

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در بازدید از کارخانه پگاه جهان نما آق قلا تاکید کرد: تولید داخلی نیازمند توجه و نگاه ویژه مسئولان اجرایی است.
تولید داخلی نیازمند توجه و نگاه ویژه مسئولان اجرایی است نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در بازدید از کارخانه پگاه جهان نما آق قلا تاکید کرد: تولید داخلی نیازمند توجه و نگاه ویژه مسئولان اجرایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101636709629.jpg تولید,داخلی,نیازمند,توجه,و,نگاه,ویژه,مسئولان,اجرایی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا منتظری، نماینده مردم گرگان و آق قلا و عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی از کارخانه پگاه جهان نما آق قلا بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این بازدید گفت: کارخانه پگاه جهان نما تولید کننده دان آماده طیور، جوجه یکروزه و مرغ بسته بندی و فرآوری شده بوده و لازم است مشکلات و موانع موجود شرکت مورد بررسی قرار گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن مرتفع شوند.

وی ادامه داد: این شرکت با ۴۵۰ نفر اشتغالزایی در شهرک صنعتی آق قلا به فعالیت و تولید مشغول بوده و لازم است در راستای حمایت از تولید ملی، نگاه ویژه ای از سوی مسئولان مربوطه  به این کارخانه صورت گیرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس خاطرنشان کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت به ظرفیت های داخلی کشور و نامگذاری امسال بنام "جهش تولید"، لازم است موانع تولید ملی مرتفع شده و با اتخاذ تصمیمات مناسب، شرایط تولید در کشور را به سمت جلو سوق داد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet