شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/20 10:22:00
سرویس استان ها
محبی مطرح کرد:

مشارکت بانک شهر با شهرداری سبزوار برای ساخت بازار ساخت امیریه/ فرصت یک ساله برای بازپرداخت بدهی شهرداری سبزوار

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت:بانک شهر در ساخت بازار سنتی امیریه  شریک شده است و همینطور یک فرصت یک ساله به شهرداری داده شد که ابنیه و بنای تاریخی با همکاری این بانک ساخته شود.
مشارکت بانک شهر با شهرداری سبزوار برای ساخت بازار ساخت امیریه/ فرصت یک ساله برای بازپرداخت بدهی شهرداری سبزوار نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت:بانک شهر در ساخت بازار سنتی امیریه  شریک شده است و همینطور یک فرصت یک ساله به شهرداری داده شد که ابنیه و بنای تاریخی با همکاری این بانک ساخته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104054053256.jpg مشارکت,بانک,شهر,با,شهرداری,سبزوار,برای,ساخت,بازار,ساخت,امیریه/,,فرصت,یک,ساله,برای,بازپرداخت,بدهی,شهرداری,سبزوار Icana

بهروز محبی نجم آبادی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود، گفت: با توجه به بدهی ۱۳۲ میلیاردی شهرداری سبزوار به بانک شهر، با پیگیری های بنده و همکارم  عنابستانی دیگر نماینده حوزه انتخابیه سبزوار،  به شهرداری یک سال فرصت داده شد، چراکه آنها ماهانه حدود یک میلیارد  سود آن پول را پرداخت می‌کردند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس با اشاره به همکاری بانک شهر و شهرداری سبزوار در تکمیل پروژه بازار امیریه مطرح کرد: فرصت خوبی به وجود آمد و بانک شهر در ساخت ابنیه ای که در سبزوار به عنوان بازار امیریه که یک بازار سنتی است؛ شریک شده است و همینطور یک فرصت یک ساله به شهرداری داده شد که ابنیه و بنای تاریخی امیریه در سبزوار با همکاری بانک شهر ساخته شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اقدام مهمی که برای حوزه انتخابیه صورت گرفته است، تاکید کرد: یک اقدام مهمی که صورت گرفته است، دیداری با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت و قرار شد کمک های جدی به بیش از ۴۰۰ روستا در حوزه انتخابیه  انجام شود و مشکلات  اینترنت و ارتباطاتی آن ها به صورت جدی پیگیری شود، آقای وزیر قول مساعد دادند که بعضی از مشکلات ارتباطی را مرتفع کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توزیع بسته های کمک معیشتی در منطقه محروم روداب ادامه داد: در هفته گذشته یک همکاری با بنیاد مستضعفان داشتیم و در منطقه رودآب بیش از ۳ هزار بسته کمک های معیشتی در منطقه تقسیم شد، این اتفاق از اتفاقات خوبی بود.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات جدی که در روستاها وجود دارد؛ بحث اجرای طرح هادی و محدودکردن آن در روستاها و توسعه روستاها است که مشکلات جدی منطقه است. بسیاری از مشکلات منطقه، مشکلات و مسائل عمده کشور است؛ مانند اشتغال که در منطقه وجود دارد.

عضو مجمع نمایندگان مردم غرب خراسان با بیان اینکه از  عمده مشکلات کشاورزی ،موضوعات آرد و گندم بوده و یکی از مباحث مهم منطقه و از معضلات جدی است، تاکید کرد: دولت خیلی زود قیمت ۴ هزار تومان خرید تضمینی گندم را اعلام کرد و  فضایی اتفاق افتاده است که اگر یک نانوا آرد را بپزد سودش کمتر از فروش خام آرد است؛یعنی اگر نانوا آرد را بپزد و بفروشد؛ از هر کیسه ۱۱۰ هزار تومان درآمد ایجاد می‌شود ،ولی اگر هم آن را بپزد و مستقیم بفروشد ۱۵۰ هزار تومان سود می گیرد و این چرخه ایراد دارد.

محبی ادامه داد:حال  افراد را به عنوان بازرس و ناظر هم باید بگذاریم در صورتی که زمینه خطا را فراهم کرده ایم،این موضوع از تصمیمات  نادرستی است که  اثرات نامطلوبی را می گذارد .

وی ادامه داد:یکی از مشکلات بزرگ و اساسی در همه شهرستان ها موضوع نیروهای شرکتی و قراردادی است؛ گاهی در یک مجموعه با یک فعالیت مشخص،دو یا سه مدل حقوق به افراد می دهیم و این بسیار آسیب زا بوده و روش نادرستی است و برخلاف حکمرانی خوب محسوب می شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با تاکید بر اینکه افراد با یک کار مشخص نباید حقوق و مزایای ناهمسا دریافت کنند، تصریح کرد: کار مجلس ما در آینده کار بسیار سختی است؛ چرا که با مشکلات این چنینی مواجه هستیم که سال هااست انباشت شده است . ما امروز کارمان بسیار سخت خواهد بود و امیدوار هستیم بتوانیم به نفع مردم اقدامات خوبی را انجام دهیم./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet