شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/19 08:46:00
سرویس استان ها
کعب عمیر مطرح کرد:

تحقیق و تفحص از واگذاری کشت و صنعت میان‌آب به بخش خصوصی/ هفت تپه به زودی تعیین تکلیف می شود

نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به پیگیری موضوع واگذاری کشت و صنعت نیشکر «میان‌آب» به بخش خصوصی،از تعیین تکلیف شرکت «هفت تپه» تا پایان آبان ماه خبرداد.
تحقیق و تفحص از واگذاری کشت و صنعت میان‌آب به بخش خصوصی/ هفت تپه به زودی تعیین تکلیف می شود نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به پیگیری موضوع واگذاری کشت و صنعت نیشکر «میان‌آب» به بخش خصوصی،از تعیین تکلیف شرکت «هفت تپه» تا پایان آبان ماه خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201604104120093621.jpg تحقیق,و,تفحص,از,واگذاری,کشت,و,صنعت,میان‌آب,به,بخش,خصوصی/,هفت,تپه,به,زودی,تعیین,تکلیف,می,شود Icana

محمد کعب عمیر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مشکلات شهرستان شوش ،گفت: استان پهناور خوزستان و شهرستان شوش همانطور که ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار خوبی دارد، مشکلات عدیده‌ای نیز دارد.

وی با اشاره به مشکلات بهداشتی این شهرستان ادامه داد:یکی از مشکلات عمده شهرستان شوش بحث حوزه بهداشت است که از زمانی که در مجلس کار را شروع کردم؛شبکه بهداشت شهرستان شوش که زیرنظر دانشگاه علوم پزشکی دزفول اداره می شد را به خود شهرستان برگرداندم.

رئیس کمیته صندوق‌های بازنشستگی مجلس با اشاره به عدم تکمیل بیمارستان شوش تاکید کرد:  حدود هفت سال است که تنها بیمارستان  منطقه ، ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و هنوز تکمیل نشده و در حد فوندانسیون مانده است.

کعب عمیر ادامه داد: با توجه صحبت‌های که با وزارت بهداشت انجام شد و چالش ها و مشکلات حوزه بهداشت را با وزیر بهداشت مطرح کردیم ،شبکه بهداشت را به مرکز استان برگرداندیم.این موضوع گام  بسیار خوب و مهمی می‌تواند در آینده باشد و خیرات و برکات آن را مردم شهرستان خواهند دید.

نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به بازدید رئیس مجلس از استان خوزستان و شهرستان شوش تاکید کرد: با توجه به رشد۲۰ درصد بیمارستان این شهرستان و  حضور رئیس مجلس در این استان و بازدید میدانی؛توانستم از سازمان برنامه و بودجه حدود ۱۰ میلیارد تومان تامین اعتبار بکنیم که  این بیمارستان در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه موضوعاتی مانند هفت تپه پاشنه آشیل نظام محسوب می شود، تاکید کرد: متاسفانه مسولان  قبلی اشتباهاتی انجام دادند و برخی شرکت های صنعتی را به بخش خصوصی واگذار کردند.با کمک نمایندگان سایر استان ها و کمیسیون اصل نود و کمیسیون اجتماعی مجلس توانستیم این مسئله را خلع ید بگیریم.

وی با بیان اینکه واگذاری شرکت هفت تپه به یک نهاد دولتی گام بسیار مهمی برای مردم شوش است،مطرح کرد: ادامه داد: تا آخر آبان ماه، این شرکت را به یک نهاد دولتی ویا شبه دولتی واگذار می کنیم ؛ این موضوع یک قدم بسیار بزرگی برای شرکت هفت تپه و مردم منطقه است.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر «میان‌آب» به بخش خصوصی، خاطرنشان کرد: متاسفانه شرکت کشت و صنعت «میان‌آب» شوش، با تقریباً ۸ هزار هکتار در سال ۹۶ بدون کار کارشناسی به شرکت مزمز واگذار شده است که تحقیق و تفحص این موضوع را پیگیری می کنم.

نماینده مردم شوش درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید جلوی حیف و میل شدن سرمایه‌های کشور مان را بگیریم، تاکیدکرد: امیدواریم در این تحقیق و تفحص به نتیجه برسم.این شرکت ها سرمایه های نظام هستند که ما باید از این سرمایه ها به نحو احسن استفاده کنیم و این تحقیق و تفحص هم به نتیجه میرسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet