شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/08/19 09:11:35
سرویس سیاسی
یوسفی مطرح کرد

عجز و ناتوانی سردمدارن جوامع غربی در جلوگیری از گسترش اسلام

نماینده مردم اهواز درمجلس گفت:لجن پراکنی ها و رفتارهای سردمداران غربی،نمی تواند از تاثیرگذاری اسلام در جوامع غربی بکاهد.
عجز و ناتوانی سردمدارن جوامع غربی در جلوگیری از گسترش اسلام نماینده مردم اهواز درمجلس گفت:لجن پراکنی ها و رفتارهای سردمداران غربی،نمی تواند از تاثیرگذاری اسلام در جوامع غربی بکاهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010107720389213.jpg عجز,و,ناتوانی,سردمدارن,جوامع,غربی,در,جلوگیری,از,گسترش,اسلام Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بیداری امت اسلامی زمانی نمایان شد که همگی برای حمایت از پیامبر بزرگ اسلام (ص) به پا خاستند، گفت: توهین به ساحت پیامبر اکرم (ص) به نام آزادی بیان، نشان دهنده ضرورت توجه و تمرکز هرچه بیشتر جهان اسلام و ملت های آزاده جهان به مساله وحدت است و با لجن پراکنی ها و رفتارهایی مانند رفتار مکرون ، از تاثیرگذاری اسلام در اروپا کاسته نخواهد شد.

وی با اشاره به ردپای نفوذ صهیونیسم و حمایت از رژیم صهیونیستی در رفتارهای سردمداران غربی ادامه داد: از آنجا که اخلاق پیامبر (ص) زبان زد بوده، باعث ترویج اسلام در سراسر جهان و کشورهای اروپایی شده است و این رفتارهای سردمدارن جوامع غربی عجز و ناتوانی آنها را در جلوگیری از گسترش اسلام  می رساند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد:سرمایه داران و استکبار جهانی یک درصد جمعیت جهان هستند،اما ۸۰ درصد کل سرمایه دنیا را در اختیار دارند و رژیم غاصب صهیونیستی این نوع سرمایه داری را در آمریکا، اروپا، آسیا و آفریقا ترویج می‌ دهد.

بیشتر بخوانید:

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اتحاد ادیان و مذاهب در کشورمان، تاکید کرد: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی هماهنگی، همراهی و همدلی اقوام ،ادیان و مذاهب مختلف در کنار همدیگر است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اینجا پارلمان مردم و خانه ملت است و در این خانه  مذاهب ،اقلیت های مذهبی ارامنه ،برادران یهودی و زرتشتی نماینده دارند و این موضوع بسیار ارزشمند است؛همه باید در تصمیم سازی و تصمیم گیری برای کشور نقش ایفا کنند و این پیام نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه ایران رنگین کمان اقوام و مذاهب است،مطرح کرد: از جامعه ارامنه و جامعه کلیمیان و سایر اقلیت ها شهدای بسیاری تقدیم این نظام شده است. اقلیت های مذهبی جانشان را تقدیم امنیت کشور کرده اند؛همیشه با برادری در کنار هم زندگی کردیم و به این موضوع افتخار می کنیم.

یوسفی ادامه داد: با برادران اقلیت های مذهبی درمجلس هم درکنار هم در حال تلاش هستیم. آنها در محکومیت رفتار  فرانسه در موضوع توهین به پیامبر اکرم(ص) پیام‌هایی صادر کردند و اقلیت های مذهبی با جدیت در محکومیت به هتک حرمت پیامبر مهربانی ها بیانیه دادند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به موضوعات تفرقه افکن برخی رسانه ها و جوامع غربی تصریح کرد: آنهایی که می‌خواهند با دمیدن به تفرقه مذهبی،قومی و موضوعات تفرقه افکن و وحدت شکن ،ملت شریف و یکپارچه ایران را که رنگین کمان همه ادیان اقوام و همه مذاهب هستند را از هم جداکنند،این آرزو را به گور خواهند برد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet