هدر موبایل
1399/08/20 09:13:34
سرویس سیاسی
سلیمی مطرح کرد:

رفتار ایران در مقابل بایدن تغییر می کند؟

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید که بین ترامپ و بایدن تفاوتی نیست اما ممکن است تفاوت در تاکتیک شان باعث شود روش برخورد ایران با آمریکا نیز تغییر کند.
رفتار ایران در مقابل بایدن تغییر می کند؟ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید که بین ترامپ و بایدن تفاوتی نیست اما ممکن است تفاوت در تاکتیک شان باعث شود روش برخورد ایران با آمریکا نیز تغییر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg رفتار,ایران,در,مقابل,بایدن,تغییر,می,کند؟ Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفت: مردم آمریکا خواستار جابجایی و تغییر در آمریکا شده اند و این نشانگر آن است که ترامپ در طول چهار سال دوره ریاست جمهوری نتوانسته‌ به عنوان رئیس جمهور موفق خود را به افکار عمومی آمریکایی ها نشان دهد، این در حالی است که در آمریکا دوره ریاست جمهوری 8 ساله است. ترامپ به دلیل نوع عملکردش نتوانست اقبال عمومی را کسب کند.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری تاکید داشتند بین ترامپ و بایدن تفاوتی نیست، ترامپ آمریکا را زودتر دچار فروپاشی می کرد، بایدن مقداری با تاخیر این کار را می کند، امروز نظام سیاسی آمریکا دچار یک نوع دگردیسی فوق العاده شده است وقتی ترامپ در انتخابات همه را متهم به تقلب می کند، می گوید مُرده ها رای داده اند و اما  و اگرهای شرم آوری را مطرح کرد که نشان می دهد این نظام دچار مشکل شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا از نظر اخلاقی دچار فروپاشی شده است اظهار داشت: باید گفت که ایالات متحده آمریکا در حوزه سیاسی نیز به سمت فروپاشی در حال حرکت است.

این نماینده با تاکید بر اینکه در بلند مدت بین ترامپ و بایدن تفاوتی وجود ندارد اظهار داشت: ممکن است تاکتیک های متفاوتی داشته باشند اما اهدافشان مشترک است، روسای جمهور آمریکا در طول تاریخ نشان داده اند خوی استکباری خود را حفظ کرده اند، امروز ترامپ نقاب از چهره برداشته اما بایدن نقاب بر چهره است بنابراین تفاوت معنا داری بین این دو فرد وجود ندارد اما تاکتیک های متفاوت باعث شود برخورد ایران با آنها متفاوت باشد.

سلیمی در ادامه گفت‌وگو بیان کرد: خوی و روش استکباری  آمریکا پیوسته به دنبال ضربه زدن به کشورمان ایران بوده ست، امام(ره) تاکید داشتند هر زمان آمریکا از خوی استکباری دست برداشت و آدم شد می توان تفاوت را در آنها احساس کرد و حالا سوال این است که آیا آمریکا با ریاست جمهوری بایدن آدم تر شده است یا نه؟ کسانی که به بایدن دل بسته اند به این سوال پاسخ دهند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای  اسلامی گفت: کشور ما با در پیش گرفتن یک الگوی دقیق مسیر خود را طی کرد و امیدواریم آمریکایی ها آدم شوند اگر آدم شوند شاید بتوان با آنها کنار آمد اما آیا گرگ از خوی ددمنشی خود در دست بر می دارد یا خیر؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet