هدر موبایل
1399/08/20 15:38:13
سرویس سیاسی
آصفری:

مردم آمریکا با انتخاب بایدن به جنگ افروز "نه" گفتند

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس بیان کرد: "نه" مردم  آمریکا به ترامپ نشان داد که مردم از جنگ خسته شده اند و علاقه دارند مسائل شان با گفت و گو حل شود.
مردم آمریکا با انتخاب بایدن به جنگ افروز "نه" گفتند نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس بیان کرد: "نه" مردم  آمریکا به ترامپ نشان داد که مردم از جنگ خسته شده اند و علاقه دارند مسائل شان با گفت و گو حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202010104914642967.jpg مردم,آمریکا,با,انتخاب,بایدن,به,جنگ,افروز,"نه",گفتند Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزار خانه ملت، با اشاره به "نه" مردم آمریکا به ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020، گفت: مردم آمریکا با انتخاب نکردن ترامپ  نشان دادند که دوران جنگ و خونریزی تمام شده و ملت آمریکا دیگر علاقه ای به جنگ ندارند، کشته هایی که آمریکا در منطقه داده اند ملت این کشور را به ستوه آورده است.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس ادامه داد: در واقع مردم آمریکا نیاز دارند که مشکلات اقتصادی شان حل شود، در حال حاضر 45 میلیون بی خانمان آمریکایی محتاج سبد غذایی دولت هستند، "نه" مردم  آمریکا به ترامپ نشان داد که مردم از جنگ خسته شدند و علاقه دارند مسائل شان با گفت و گو حل شود.

وی اظهار داشت: آقای ترامپ از روز اول که رئیس جمهور شد به  دنبال جاه طلبی و آشوب در دنیا بوده است و دست به ایجاد گروه های ترویستی زد که هزینه های زیادی برای آمریکایی ها ایجاد کرد. مردم آمریکا با حضور در انتخابات و رای دادن به بایدن نشان دادند علاقه مند به حل مسائلشان با دنیا و دنبال ایجاد روابط با سایر کشورها هستند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مردم آمریکا از اینکه هزینه حمایت از رژیم صهیونیستی را بپردازند و برای منطقه مشکل ایجاد خسته شدند، دولتمردان آمریکایی امروز باید به مسائل داخلی خودشان بپردازند و توجه شان به حل مشکلات اقتصادی خودشان باشد، بایدن با همین شعارها در مقابل ترامپ پیروز شد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: رئیس جمهور جدید آمریکا از رفتارهای ترامپ درس بگیرد و به جای اینکه دنبال کشورگشایی و نفوذ در کشورهای دیگر باشد به مسائل مردم خودش توجه کند و دست از دخالت در امور سایر کشورها بردارد و از اقدامات تروریستی و حمایت  مالی از تروریست ها دوری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet