هدر اصلی
1399/08/20 10:07:36
سرویس استان ها
عباس زاده مشکینی:

امکانات ورزشی در مشکین شهر در حد صفر است

نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی توجهی وزارت ورزش و جوانان به زیرساخت‌های ورزشی استان، امکانات ورزشی در حوزه انتخابیه خود را در حد صفر برشمرد.
امکانات ورزشی در مشکین شهر در حد صفر است نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی توجهی وزارت ورزش و جوانان به زیرساخت‌های ورزشی استان، امکانات ورزشی در حوزه انتخابیه خود را در حد صفر برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009101738233064.jpg امکانات,ورزشی,در,مشکین,شهر,در,حد,صفر,است Icana

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ظرفیت‌های بالای مشکین شهر و معرفی ورزشکاران و نام آوران متعدد ورزشی، اظهار کرد: با وجود چنین استعدادهایی اما امکانات ورزشی در مشکین شهر کاملا خدادادی است و وزارت ورزش هیچ اقدامی برای توسعه امکانات و بهره مندی از ظرفیت‌ها انجام نداده است.

نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از ورزشکاران استان و مشکین شهر به دلیل همین نبود امکانات به سایر استان‌ها و پایتخت مهاجرت کرده‌اند، گفت: این در حالی است که مشکین شهر و استان دارای ورزشکاران مدال آور بسیاری است.

عباس زاده مشکینی یادآور شد: طی دو دهه اول انقلاب اسلامی درخشش ورزشکاران شمال غرب کشور کم نظیر بود ولی با گذشت زمان به دلیل عدم توجه به ظرفیت‌های استان این استعدادهای ورزشی دلسرد شده و کم کم از بین رفت.

مدیریت ورزشی متمرکز در مراکز استان‌ها است

وی با بیان اینکه ورزش هیچ بروز و ظهوری در مشکین شهر ندارد، تصریح کرد: مدیریت ورزشی کشور و حتی استان‌ها بیشتر توجه به مراکز استان و کشور دارند و از شهرستان‌های حاشیه غافل هستند که این مسئله مستلزم یک بازبینی جدی در استراتژی و راهبردهای وزارت ورزش و جوانان است.

سرانه ورزشی در استان اردبیل از متوسط کشوری پایین‌تر است

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل تصریح کرد: امروز سرانه متوسط ورزشی در کشور بیش از یک متر است که این رقم در استان اردبیل کمتر از متوسط کشوری است و می‌طلبد وزارت ورزش به این موضوع توجه ویژه داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet