خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/08/20 12:18:25
سرویس اقتصادی
در جریان نظارت میدانی از خرمشهر انجام شد

بررسی مشکلات پروژه هزار هکتاری مینو شهر دربازدید کمیسیون کشاورزی

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از پروژه هزار هکتاری و نخلستان‌های مینو شهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل کشاورزان و نخلداران منطقه قرار گرفت.
بررسی مشکلات پروژه هزار هکتاری مینو شهر دربازدید کمیسیون کشاورزی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از پروژه هزار هکتاری و نخلستان‌های مینو شهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل کشاورزان و نخلداران منطقه قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106424938051.jpg بررسی,مشکلات,پروژه,هزار,هکتاری,مینو,شهر,دربازدید,کمیسیون,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی خود صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۰ آبان‌ماه) از شهرستان خرمشهر و شهر مینو شهر از پروژه هزار هکتاری این شهر که توسط جهاد نصر اجرا شد و زهکش‌های آن دچار مشکلاتی شده بازدید کرد.

گفتنی است محمد رشیدی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام و معاونین وزیر جهاد کشاورزی ساداتی نژاد را در نظارت میدانی از شهرستان خرمشهر همراهی می‌کنند.

بر اساس این گزارش رئیس کمیسیون کشاورزی از نخلستان‌های سند راشد، رویس طعمه، غانمیه، طالب العصفور نیز بازدید کرد.

لازم به ذکر است قبل از جنگ تحمیلی هشت ساله در شهر مینو شهر بیش از ۹۰۰ هزار نخل وجود داشته که در حال حاضر تعداد نخل‌های ثمر ده این منطقه با توجه به اقدامات توسعه‌ای تنها به ۲۵ هزار نخل رسیده است که رقم بسیار اندکی در مقایسه با گذشته می‌باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet