هدر موبایل
1399/08/21 15:38:37
سرویس سیاسی
آصفری:

رئیس جمهور باید زودتر به قطر پیام می‌داد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد که ایران باید به کشورهای منطقه نسبت به اهداف پلید رژیم صهیونیستی هشدار بدهد.
رئیس جمهور باید زودتر به قطر پیام می‌داد نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد که ایران باید به کشورهای منطقه نسبت به اهداف پلید رژیم صهیونیستی هشدار بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/42950.jpg رئیس,جمهور,باید,زودتر,به,قطر,پیام,می‌داد Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پیام مکتوب رئیس جمهور به امیر قطر، گفت: انتظار می‌رفت که رئیس جمهور پیام خود را زودتر به امیر قطر ارسال می کرد، اینگونه پیام ها می تواند بر شناخت کشورهای منطقه از اهداف رژیم کودک کش صهیونیستی موثر باشد.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس ادامه داد: ایران قصد دخالت در امور سایر کشورها را ندارد این گونه پیام ها از جهت علاقمندی ایران به کشورهای منطقه و هشدار دادن نسبت به اهداف پلید رژیم صهیونیستی است.

وی با اشاره به اینکه اخیرا کشورهای عربی با فشار آمریکا نسبت به عادی سازی روابطشان با رژیم صهیونیستی اقدام کرده اند، بیان کرد: رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید برای خاورمیانه است این رژیم به هیچ اصول، روابط، پروتکل و توافقی پایبند نیست، امروز اگر مقاومت مردم فلسطین، غزه و جبهه مقاومت نبود معلوم نبود رژیم صهیونیستی چه بلایی بر سر کشورهای کوچک عرب منطقه آورده بود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه  رژیم صهیونیستی به دلیل استحکامی که در جبهه مقاومت وجود دارد در حالت انزوا قرار گرفته است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با توجه به مشکلات داخلی و اعتراضات گسترده خیایانی در مناطق اشغالی بر علیه این رژیم به دنبال ایجاد تنفس مصنوعی برای خود است تا بتواند هجمه ها علیه خود را کاهش دهد، از این رو دست به دامن آمریکا شده تا بتواند با کشورهای حوزه خلیج فارس ارتباط برقرار کند، از حالت انزوا خارج شود و بتواند خود را مجدد احیا کند.

آصفری در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دادن هر گونه فرصت به رژیم صهیونیستی تیر به سمت خودی است، گفت: اولین متضرر عادی سازی کشورهای عرب منطقه با رژیم صهیونیستی، کشورهای عرب هستند چرا که رژیم صهیونیستی به دنبال گسترش سنگر و جبهه خود است و زیر سلطه بردن کشورها منطقه و تجاوز به خاک آنها به نفع خود است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس بیان کرد: بنابراین نباید این فرصت به رژیم صهیونیستی که در حال انزوا قرار گرفته، ایجاد شود. رژیم صهیونیستی غده سرطانی است و اگر از بین نرود دامن گیر کشورهای منطقه می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet