شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 15:44:04
سرویس بین الملل
سلیمی:

طرح صلح یمن راهکار سیاسی ریاض برای جبران شکست نظامی است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: ریاض تلاش می کند از طریق راهکار سیاسی شکست نظامی در یمن را جبران کند.
طرح صلح یمن راهکار سیاسی ریاض برای جبران شکست نظامی است عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: ریاض تلاش می کند از طریق راهکار سیاسی شکست نظامی در یمن را جبران کند. https://cdn.icana.ir/d/019/94954.jpg طرح,صلح,یمن,راهکار,سیاسی,ریاض,برای,جبران,شکست,نظامی,است Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بررسی پیش نویس طرح صلح یمن از سوی سازمان ملل، گفت: ائتلاف عربی به سرکردگی سعودی ها تلاش های بیشماری کردند تا از طریق اقدامات نظامی پیروز میدان نبرد در یمن شوند اما موفق به این امر نشدند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: سعودی ها تصور می کردند می توانند مردم یمن را از طریق افزایش و تشدید حملات هوایی به زانو در بیاورند اما اکنون در میدان نبرد با شکست های پی در پی مواجه شده اند و در باتلاق این کشور فرو رفته اند.

وی ادامه داد: اکنون ریاض تلاش می کند از طریق راهکار سیاسی شکست نظامی در یمن را جبران کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بر این اساس باید یادآور شد چندی پیش نماینده ویژه سازمان ملل در یمن به ریاض سفر کرد که تایید کننده موضوع مذکور است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شبه جزیره عربی در حال از دست دادن چهره اقتصادی و امنیتی است زیرا امروزه موشک های یمنی در خاک سعودی بر زمین می نشیند که نشان دهنده تغییر موازنه قدرت است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet