هدر موبایل
1399/08/24 14:14:00
سرویس استان ها
پاک مهر تاکید کرد:

کلنگ زنی های مکرر طرح راه آهن گرگان _ بجنورد _ مشهد قابل پذیرش نیست

رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس نسبت کلنگ زنی های مکرر طرح راه آهن گرگان _ بجنورد _ مشهد انتقاد کرد.
کلنگ زنی های مکرر طرح راه آهن گرگان _ بجنورد _ مشهد قابل پذیرش نیست رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس نسبت کلنگ زنی های مکرر طرح راه آهن گرگان _ بجنورد _ مشهد انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100088688421.jpg کلنگ,زنی,های,مکرر,طرح,راه,آهن,گرگان,,_,بجنورد,_,,مشهد,قابل,پذیرش,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛سیدمحمد پاک مهر نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان  و رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی های مکرر طرح راه آهن و تعلل ۱۵ ساله در اجرای طرح سیمان سمنگان انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم  با اشاره به طرح راه آهن گرگان  _ بجنورد _ مشهد اظهار کرد: این طرح، طرح منحصر به فردی به لحاظ کلنگ زنی است.

وی افزود: تا کنون سراغ نداریم طرحی را که رییس جمهوری، رییس مجلس و دو معاون وزیر در دولت کلنگ زنی کرده باشند و از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان باشد، اما عملیاتی نشده باشد.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس با اشاره به طرح سیمان سمنگان، که باید توسط آستان قدس رضوی در شهرستان مانه و سملقان اجرا می شد نیز انتقاد و از تعلل ۱۵ ساله در اجرا و هدر رفت منابع مالی به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.

رییس مجمع نمایندگان خراسان شمال
ی در مجلس یادآور شد: البته ما به عنوان نمایندگان مردم پیگیر این موضوع تا روشن شدن زوایای آن خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet