هدر موبایل
1399/08/25 08:49:00
سرویس استان ها
موسوی عنوان کرد:

راه ارتباطی نیر به میانه؛ سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از راه ارتباطی نیر به میانه به عنوان سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت نام برد.
راه ارتباطی نیر به میانه؛ سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از راه ارتباطی نیر به میانه به عنوان سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت نام برد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103204213808.jpg راه,ارتباطی,نیر,به,میانه؛,سریع,ترین,و,ایمن,ترین,مسیر,ارتباطی,با,پایتخت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی به همراه دیگر مدیران استانی و شهرستانی از مسیر احداث راه ارتباطی شهرستان نیر به شهرستان میانه بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفتایجاد ردیف بودجه ملی و اخذ ماده ۲۳ که از اهداف این بازدید مشترک بود ؛ با هماهنگی صورت گرفته با محمد باقر نوبخت و سازمان برنامه و بودجه توسط بنده موافقت ضمنی اخذ شد ، هماهنگی ها و اقدامات ثانویه در همین هفته انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: این راه که پس از افتتاح سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت خواهد بود به طول ۹۱ کیلومتر می‌باشد که حدود ۲۵ کیلومتر آن در حوزه استان اردبیل می‌باشد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس بیان کرد: این مسیر که عاری از تونل‌ها و پل‌های خاص می‌باشد از نظر هزینه احداث و اجرا نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس اظهار کرد: ضمن اختصاص ۳ میلیارد تومان از طرف استانداری اردبیل از محل بودجه استانی با تماس بنده با محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی مقرر شده که ۶ میلیارد تومان نیز از طرف استانداری آذربایجان شرقی اختصاص پیدا کند.

گفتنی است؛ در این بازدید مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet