هدر موبایل
1399/08/26 08:45:00
سرویس استان ها
حاج بابایی خبر داد:

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان همدان

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان همدان در خصوص اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان نکاتی را مطرح کرد.
اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان همدان در خصوص اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان نکاتی را مطرح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908106945731293.jpg اختصاص,۲۰۰,میلیارد,تومان,اعتبار,به,برخی,پروژه,های,عمرانی,استان,همدان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابائی ، نماینده مردم همدان و فامنین و عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این نشست در خصوص اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به برخی پروژه های عمرانی استان، بررسی روند ساخت بیمارستان اکباتان همدان، بررسی روند تخصیص اعتبار در ساخت موزه تاریخ و هنرهای معاصر همدان و بررسی روند بودجه سال آینده و اصلاح ساختار بودجه مطرح شد.

وی ادامه داد: هم چنین در خصوص پروژه های راه و راه آهن استان و روند ساخت مرکز درمان سرطان غرب کشور در همدان نکاتی بیان شد.

نماینده مردم همدان و فامنین  در مجلس یادآور شد: در این جلسه در خصوص کلنگ زنی بیمارستان هزار تخت خوابی همدان صحبت هایی صورت گرفت  همچنین گزارشی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان، کارگران و تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر ارائه شد.

گفتنی است؛ در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان ضمن قدردانی از زحمات حمیدرضا حاجی بابایی، مواردی را در خصوص مشکلات مردم و لزوم ورود به موقع مسئولان و مجلس برای حل آن تاکید نمود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet