هدر موبایل
1399/08/26 11:46:00
سرویس استان ها
اسماعیلی خبر داد:

اختصاص بیش از 300 میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های عمرانی میانه

نماینده مردم میانه در مجلس گفت: در دیدار با رییس سازمان برنامه بودجه دستور اختصاص بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های عمرانی میانه صادر شد.
اختصاص بیش از 300 میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های عمرانی میانه نماینده مردم میانه در مجلس گفت: در دیدار با رییس سازمان برنامه بودجه دستور اختصاص بیش از 300 میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های عمرانی میانه صادر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106225532290.jpg اختصاص,بیش,از,300,میلیارد,ریال,اعتبار,جهت,تکمیل,پروژه,های,عمرانی,میانه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، مهدی اسماعیلی  نماینده مردم میانه و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: این نشست در راستای حل مشکلات و مطالبات مردم شریف میانه بیش از 300 میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل پروژه های عمرانی از جمله حوزه راه و آب شرب روستایی و همچنین اعتباری جداگانه جهت تکمیل مسیر نیر به میانه مصوب و دستور اختصاص آن صادر گردید.

وی ادامه داد: در پی بازدید های مکرر و احصاء مشکلات بخش های تابعه و روستاهای شهرستان میانه و پروژه های مهم ملی و استراتژیک همچون راه، با پیگیری های مکرر بنده، اعتبارات لازم جهت تکمیل و بهره برداری آنان در طی 6 ماه از آغاز مجلس یازدهم در دستور کار قرار گرفته تا اقدامات عملی و منجر به نتیجه صورت گیرد.

نماینده مردم میانه در مجلس خاطر نشان کرد: لازم است که دولت با اختصاص اعتبارات لازم باعث گره کشایی بسیاری از مشکلات مناطق محروم و کم برخوردار شده و تکمیل و شروع روند اجرای پروژه های عمرانی مختلف صورت گیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet