خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/26 09:16:00
سرویس استان ها
پاک مهر عنوان کرد:

گلاه مندی کشاورزان خراسان شمالی نسبت به سهمیه سوخت تخصیصی به آنان در راستای عملیات کشاورزی

رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس گفت: کشاورزان استان نسبت به سهمیه سوخت تخصیصی به آنان در راستای عملیات کشاورزی خود گلایه مند هستند.
گلاه مندی کشاورزان خراسان شمالی نسبت به سهمیه سوخت تخصیصی به آنان در راستای عملیات کشاورزی رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس گفت: کشاورزان استان نسبت به سهمیه سوخت تخصیصی به آنان در راستای عملیات کشاورزی خود گلایه مند هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010109761809115.jpg گلاه,مندی,کشاورزان,خراسان,شمالی,نسبت,به,سهمیه,سوخت,تخصیصی,به,آنان,در,راستای,عملیات,کشاورزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛سیدمحمد پاک مهر نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان  و رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی پس از بازدیدهای و نظارت میدانی در روستاهای حوزه انتخابیه و مشاهده دغدغه جمع کثیری از کشاورزان، به پیگیری وضعیت تخصیص سوخت به ادوات کشاورزی استان پرداخت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در دیدار با مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی خراسان شمالی، نسبت به طرح این دغدغه مهم اقدام کرد و گفت: کشاورزان نسبت به سهمیه سوخت تخصیصی به آنان در راستای عملیات کشاورزی خود گلایه مند هستند

 وی تصریح کرد: علاوه بر کشاورزان، روستاهای مختلفی در استان خواستار تامین گاز مایع هستند که نشان از عدم اقدام مناسب مدیریت استان برای تامین گاز شهری برای روستا نشینان دارد.

 نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس علاوه بر تاکید بر لزوم تخصیص سهمیه سوخت متناسب به کشاورزان بیان کرد: جهاد کشاورزی به عنوان متولی و مسوول‌ تعیین سهمیه سوخت ادوات کشاورزی استان باید  بازنگری مجددی در این کار انجام دهد.

رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس بر ارتقا هماهنگی سازمانی ادارات و دستگاه های اجرایی نیز تاکید کرد و خاطرنشان کرد: شنیدن خواسته مردم و دردهای آنان در بخش های مختلف به تصمیم گیری واقعی برای زندگی مردم منتج می شود/.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet