هدر موبایل
1399/08/26 12:38:00
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی:

محرومیت زدایی مهمترین اولویت، فعالیت جوانان سبزوار قرار گیرد

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس گفت: ضرورت دارد محرومیت زدایی مهمترین اولویت فعالیت جوانان سبزوار قرار گیرد
محرومیت زدایی مهمترین اولویت، فعالیت جوانان سبزوار قرار گیرد نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس گفت: ضرورت دارد محرومیت زدایی مهمترین اولویت فعالیت جوانان سبزوار قرار گیرد https://cdn.icana.ir/d/019/202005104054053256.jpg محرومیت,زدایی,مهمترین,اولویت،,فعالیت,جوانان,سبزوار,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزار  خانه ملت، بهروز محبی نجم آبادی ، نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با دبیر و جمعی از اعضای هیأت رئیسه مجمع سفیران جوان شهرستان سبزوار دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار گفت: انرژی های متراکم فراوانی به خصوص درمورد نسل جوانان وجود دارد که اگر این ظرفیت ها فرصت آزادسازی پیدا کنند، می توانند تغییر و تحول جدی در کشور رقم بزنند.

وی بیان کرد: در پیام گام دوم مقام معظم رهبری آمده است به اذعان بسیاری از کارشناسان ایران جزء کشورهایی محسوب می شود که بسیاری از ثروت های آن دست نخورده باقی مانده است.

محبی با بیان اینکه مردم با مشکلات سنگینی دست و پنجه نرم می کنند که مسئولیت نمایندگی مردم عزیز را دشوار کرده است، افزود: نگاه عمیقی به مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه سبزوار داریم و به دنبال ادامه تکمیل صنایع غرب خراسان رضوی هستیم.

وی درباره فعالیت مجمع سفیران جوان سبزوار نیز تاکید کرد: با توجه به اهمیت فعالیت های این مجمع در خصوص کمک به محرومیت زدایی باید هرچه سریعتر اهداف و اولویت های آن تعیین شود.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته طی ماه های اخیر در حوزه انتخابیه سبزوار بزرگ ارائه کرد.

گفتنی است؛ محمد مهدی فرنود دبیر و اعضای هیأت رئیسه مجمع سفیران جوان شهرستان سبزوار به تشریح اهمیت فعالیت این مجمع در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر توسعه یافته و مناطق هدف پرداختند.

شایان ذکر است؛ بهروز محبی نجم آبادی نماینده مردم دیار سربداران در پایان به عضویت افتخاری مجمع سفیران این شهرستان درآمد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet