ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/08/26 13:49:00
سرویس استان ها
اسحاقی مطرح کرد:

رفع مطالبات مردم و تکمیل پروژه های خراسان جنوبی؛ اولویت کاری استاندار جدید خراسان جنوبی

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس گفت: رفع مطالبات مردم و تکمیل پروژه های خراسان جنوبی در اولویت کاری استاندار جدید خراسان جنوبی قرار گیرد.
رفع مطالبات مردم و تکمیل پروژه های خراسان جنوبی؛ اولویت کاری استاندار جدید خراسان جنوبی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس گفت: رفع مطالبات مردم و تکمیل پروژه های خراسان جنوبی در اولویت کاری استاندار جدید خراسان جنوبی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106242680505.jpg رفع,مطالبات,مردم,و,تکمیل,پروژه,های,خراسان,جنوبی؛,اولویت,کاری,استاندار,جدید,خراسان,جنوبی Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، سلمان اسحاقی نماینده  مردم قاینات  و زیرکوه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با حمید ملانوری شمسی استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست ضمن آرزوی سلامتی و توفیق خدمت برای استاندار، گزارشی کامل از وضعیت، مطالبات و پروژه های شهرستان قائنات که دومین شهرستان پر چمعیت استان و نیز شهرستان زیرکوه، پیشانی ایران اسلامی تقدیم ایشان نمود.

وی بیان کرد: ارادت، توجه و تفقد، نگاه متعالی، اشراف به ویژگی های شهرستان های قائنات و زیرکوه در گفتمان و برنامه های ایشان بسیار ارزشمند، امیدوارکننده و خبری مسرت بخش برای مردم حوزه انتخابیه بنده بود.

نماینده  مردم قاینات  و زیرکوه  در مجلس  یادآور شد: لازم است که استاندار محترم تلاش کند درجهت بهبودی شرایط مردم در این استان محروم قدم برداشته و رفع مطالبات مردم و تکمیل پروژه های خراسان جنوبی را در اولویت کاری خود قرار دهد.

گفتنی است: با رفتن محمدصادق متعمدیان به استانداری خراسان رضوی، حمید ملانوری شمسی به عنوان استاندار خراسان جنوبی معرفی شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet