هدر موبایل
1399/08/26 18:11:00
سرویس اقتصادی
زنگنه خبر داد؛

بررسی «بودجه 7 شرکت بزرگ» در کمیته اصلاح ساختار/ زمان محدود مجلس برای رسیدگی به اسناد مالی 400 شرکت

رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس از بررسی بودجه ۷ شرکت عمده و بزرگ دولتی در این کمیته خبر داد و گفت: تصمیم داریم تا با دعوت از رسانه‌ها بررسی بودجه شرکت‌های دولتی را به صورت شفاف انجام دهیم.
بررسی «بودجه 7 شرکت بزرگ» در کمیته اصلاح ساختار/ زمان محدود مجلس برای رسیدگی به اسناد مالی 400 شرکت رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس از بررسی بودجه 7 شرکت عمده و بزرگ دولتی در این کمیته خبر داد و گفت: تصمیم داریم تا با دعوت از رسانه‌ها بررسی بودجه شرکت‌های دولتی را به صورت شفاف انجام دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202008102640218909.jpg بررسی,«بودجه,7,شرکت,بزرگ»,در,کمیته,اصلاح,ساختار/,زمان,محدود,مجلس,برای,رسیدگی,به,اسناد,مالی,400,شرکت Icana

محسن زنگنه رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به ارسال بودجه شرکت‌های دولتی در روز 15 آبان ماه توسط دولت به مجلس گفت: تصمیم داریم تا بودجه 7 شرکت عمده که تقریبا بیشترین حجم بودجه شرکت‌های دولتی را در اختیار دارند، در کمیته اصلاح ساختار بودجه بررسی کنیم.

وی ادامه داد: ما با دعوت از مجامع شرکت‌هایی مانند شرکت ملی نفت، دو پالایشگاه بزرگ، پتروشیمی و ... برای حضور در جلسات این کمیته،  گزارش آنها را بررسی خواهیم کرد، البته از رسانه ها هم برای حضور در این نشست‌ها دعوت بعمل خواهد آمد تا افکار عمومی به طور شفاف در جریان این موضوع قرار بگیرند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی فرصت زمانی کافی برای رسیدگی به اسناد مالی و بودجه‌ای 400 شرکت را ندارد، قانون مصوب شده برای این موضوع ایراد زیرساختی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet