خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/26 18:14:53
سرویس اجتماعی
گودرزی در تشریح دستورکار نشست کمیسیون اجتماعی بیان کرد

تصویب کلیات دو طرح در کمیسیون اجتماعی جهت رفع تبعیض و فساد در نظام اداری کشور

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب کلیات دو طرح مدیریت تعارض منافع و ساماندهی استخدام کارکنان دولت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد که هر دو به رفع تبعیض و فساد در نظام اداری کشور می‌پردازند.
تصویب کلیات دو طرح در کمیسیون اجتماعی جهت رفع تبعیض و فساد در نظام اداری کشور نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب کلیات دو طرح مدیریت تعارض منافع و ساماندهی استخدام کارکنان دولت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد که هر دو به رفع تبعیض و فساد در نظام اداری کشور می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg تصویب,کلیات,دو,طرح,در,کمیسیون,اجتماعی,جهت,رفع,تبعیض,و,فساد,در,نظام,اداری,کشور Icana

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز(دوشنبه 26 آبان ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست طرح مدیریت تعارض منافع مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید و قرار بر این شد که جزییات آن در نشست هفته آینده این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طرح مدیریت تعارض منافع زمینه رانت، سودجویی و هر گونه فساد را از بین خواهد برد و به افزایش اعتماد مردم نسبت به دستگاه‌ها منتهی خواهد شد.

تصویب کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

وی تصریح کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت از دیگر موضوعاتی بود که در نشست امروز این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید و جزییات آن نیز در نشست هفته آینده این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.  

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت باعث ضابطه‌‌مند شدن نظام استخدامی شده و تنوع تبعیض‌آمیز قراردادها از بین خواهد رفت و ضمن ایجاد امنیت شغلی مانع از تبعیض بین نیروهای انسانی نیز خواهد شد.

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، دیوان عدالت اداری، دستگاه قضایی، سازمان بازرسی کل کشور و سازمان اداری و استخدامی کشوری حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet