ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/08/27 14:49:23
سرویس بین الملل
سلیمی:

اخراج نظامیان آمریکا از عراق مطالبه مردمی است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: اخراج نظامیان ایالات متحده مطالبه‌ای مردمی در عراق است.
اخراج نظامیان آمریکا از عراق مطالبه مردمی است عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: اخراج نظامیان ایالات متحده مطالبه‌ای مردمی در عراق است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104177782062.jpg اخراج,نظامیان,آمریکا,از,عراق,مطالبه,مردمی,است Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تحرکات اخیر کاروان نظامیان آمریکایی در عین الأسد، گفت: سیاستمداران ایالات متحده قصد دارند با تجمیع نیروهای نظامی در عراق از وارد شدن آسیب بیشتر به این افراد جلوگیری کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، زمینه اخراج نظامیان آمریکایی از عراق با مصوبه پارلمان این کشور فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ طی چند مدت گذشته همواره از کاهش تعداد نیروهای نظامی خبر داده که صرفا جنبه تبلیغاتی داشته است، ادامه داد: این مهم در حالیست که آمریکایی ها با تجمیع نظامیان خود و تحویل چند پایگاه نظامی قصد دارند فرصت سوزی کنند تا با رایزنی، از اخراج نظامیانشان جلوگیری کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه اخراج نظامیان ایالات متحده مطالبه مردمی در عراق است، افزود: متاسفانه آمریکایی ها تلاش می کنند با ایجاد ناامنی در این کشور، به افکار عمومی عراق القاء کنند که خروجشان مساوی با بی ثباتی عراق است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم هر چه سریع تر قانون خروج نظامیان آمریکایی از عراق اجرایی شود تا شاهد بازگشت آرامش به منطقه باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet