شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/02 12:45:46
سرویس سیاسی
میرزایی با اشاره به تکرار کلیدواژه مذاکره از سوی کاخ سفید:

تحریم مسئله‌ای نیست که با روی کار آمدن بایدن برچیده شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: تحریم مسئله ای نیست که با روی کار آمدن بایدن برچیده شود زیرا مهار ایران محور سیاست آمریکایی ها است.
تحریم مسئله‌ای نیست که با روی کار آمدن بایدن برچیده شود نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: تحریم مسئله ای نیست که با روی کار آمدن بایدن برچیده شود زیرا مهار ایران محور سیاست آمریکایی ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104575177634.jpg تحریم,مسئله‌ای,نیست,که,با,روی,کار,آمدن,بایدن,برچیده,شود Icana

حسین میرزایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اهداف پشت پرده تکرار کلیدواژه مذاکره با ایران از سوی مقامات کاخ سفید، گفت: سیاست آمریکایی‌ها همواره بر اساس مهار جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف مانند نفوذ منطقه ای، موشکی و غیره بوده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته شیوه جمهوری خواهان و دموکرات ها در مقابله با ایران تفاوت وجود داشته اما محور کارشان از بین بردن انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه بحث تحریم مسئله ای نیست که با روی کار آمدن بایدن برچیده شود، ادامه داد: برجام تجربه اول مذاکره با ایالات متحده نیست اما در حافظه تاریخی مردم کشورمان همواره نسبت به آمریکایی ها دروغ و فریب ثبت شده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مطابق ضرب المثل قدیمی، تجربه را تجربه کردن خطا است از این رو اگر مقامات کاخ سفید قصد مذاکره واقعی را دارند، ابتدا اقدام به برچیده کردن تحریم ها کرده و سپس خسارات برجام را جبران کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet