هدر موبایل
1399/08/27 18:39:47
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد:

اعضای کمیسیون اجتماعی حدود تعارض منافع پیرامون وظایف حرفه‌ای را مشخص کردند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب بند یک و دو طرح مدیریت تعارض منافع که به تعریف تعارض منافع و وظایف حرفه‌ای مشمول این طرح می‌پردازند، خبر داد.
اعضای کمیسیون اجتماعی حدود تعارض منافع پیرامون وظایف حرفه‌ای را مشخص کردند سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب بند یک و دو طرح مدیریت تعارض منافع که به تعریف تعارض منافع و وظایف حرفه‌ای مشمول این طرح می‌پردازند، خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg اعضای,کمیسیون,اجتماعی,حدود,تعارض,منافع,پیرامون,وظایف,حرفه‌ای,را,مشخص,کردند Icana

علی بابائی کارنامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار نشست امروز(سه‌شنبه 27 آبان ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست جزییات طرح مدیریت تعارض منافع مورد بررسی قرار گرفت و بند یک و دو آن به تصویب رسید.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بند یک این طرح آمده است که تعارض منافع عبارت است از موقعیتی که منافع شخصی مشمولان این قانون با انجام بی‌طرفانه و بدون تبعیض وظایف حرفه‌ای و اختیارات قانونی آنها دچار تعارض شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در بند دو این طرح آمده است که وظایف حرفه‌ای آن دسته از وظایفی است که قانون برای پست سازمانی اشخاص تعیین کرده یا به موجب حکم یا قرارداد یا اقتضائات شغلی وظایفی برای وی پیش‌بینی شده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از وزارت اطلاعات، نهاد ریاست جمهوری و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet