خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/28 12:35:13
سرویس صحن
رسولی نژاد در تذکر شفاهی:

چرا دانشگاه شهید بهشتی اعتبارات تخصیص یافته به بیمارستان امام خمینی فیروزکوه را در تهران هزینه کرد

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه عملکرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به نحوه هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته به بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه از رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواست تا به این موضوع ورود پیدا کنند.
چرا دانشگاه شهید بهشتی اعتبارات تخصیص یافته به بیمارستان امام خمینی فیروزکوه را در تهران هزینه کرد نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه عملکرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به نحوه هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته به بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه از رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواست تا به این موضوع ورود پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109533393712.jpg چرا,دانشگاه,شهید,بهشتی,اعتبارات,تخصیص,یافته,به,بیمارستان,امام,خمینی,فیروزکوه,را,در,تهران,هزینه,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید احمد رسولی نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: حدود 2 ماه قبل در نطق میان دستور خود مواردی را به وزرای راه و شهرسازی، نیرو و بهداشت یادآور شدم از جمله تسریع در احداث کمربندی گیلاوند، رفع کمبود آب آشامیدنی در رودهن، آبسرد و گیلاوند و ده ها روستای شهرستان های دماوند و فیروزکوه، احداث بیمارستان در رودهن، افزایش تخت های بیمارستانی، تجهیزات و نیروی انسانی این بخش در دماوند و فیروزکوه که نه تنها محقق نشده است، بلکه سندی به دست من رسیده که نشان می دهد اعتبارات این بخش در تهران هزینه شده است.   

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس یازدهم با اشاره به مفاد سندی که به دست وی رسیده است، ادامه داد: این سند نشان می دهد که یک تفاهم نامه بین استانداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران ، در اجرای مفاد ماده 78 قانون محاسبات عمومی مشترک فیمابین آنها در 6 ماده و 4 نسخه در تاریخ 27 اسفند 98 به امضا رسیده و براساس آن قرار شده مبلغ 4 میلیارد و 366 میلیون تومان در اختیار بیمارستان امام خمینی فیروزکوه قرار گیرد اما متاسفانه فقط 200 میلیون تومان آن تخصیص یافته و مابقی جای دیگری هزینه شده است.

وی خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران تصریح کرد: شما وقت بیشتری را برای کرونا گذاشته و کمترین توجهی به بیمارستان های تحت پوشش خود ندارید، امیدی به خیر شما نیست، شر نرسانید.

رسولی نژاد یادآور شد: چرا اعتبارات تخصیص یافته به مراکز درمانی فیروزکوه و دماوند را در بیمارستان های تهران هزینه می کنید؟ مگه خون تهرانی ها رنگین تر از مردم این دو شهرستان است.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی؛ ضمن درخواست از رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ورود به این موضوع افزود: در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چه می گذرد، چرا تمام اختیارات به یک نفر سپرده شده است که به نظر می رسد با شهرستان های دماوند و فیروزکوه دشمنی دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet