هدر اصلی
1399/08/28 13:04:24
سرویس صحن
محمدیاری در نطق میان دستور:

اتحاد داخلی و وحدت را توسعه بخشیم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دشمن نیروی خود را بر کشور ما متمرکز کرده گفت: باید اولویت خود را تعامل با دولت قرار دهیم.
اتحاد داخلی و وحدت را توسعه بخشیم عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دشمن نیروی خود را بر کشور ما متمرکز کرده گفت: باید اولویت خود را تعامل با دولت قرار دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102514790211.jpg اتحاد,داخلی,و,وحدت,را,توسعه,بخشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن محمدیاری در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، 28 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره همکاری قوا و همچنین تعامل با دولت، گفت: معظم له فرموده اند روابط با دولتمردان با شرع و قانون منطبق بوده و سوال و تفحص حق شماست اما توهین و دشنام حرام شرعی است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گاهی حرف طرف مقابل را قبول نداریم اما لازم است مخالفت را با متانت بیان کنیم؛ دشمن نیروی خویش را متمرکز کرده و لازم داریم اتحاد داخلی و وحدت را توسعه بخشیم از این رو به عنوان نماینده مردم اولویت نخست خود را در تعامل با دولت قرار داده اگرچه انتظار داریم مسئولان دولتی نیز در سال آخر خدمت خود به مسئولیت و وظیفه خود اهتمام ویژه داشته باشند.

وی افزود: با توجه به عزم جدی ریاست قوه قضائیه در مبارزه با فساد و اعمال قانون، انتظار داریم ضمن حمایت از پروژه های ملی و در دست اقدام و حمایت از حفظ انفال، نظارت خویش را بر اعمال و رفتار متولیان شورای حفظ حقوق بیت المال در حوزه منابع طبیعی و پروژه های ملی به منظور جلوگیری از اعمال سلیقه های شخصی تقویت کنند.

محمدیاری در ادامه تصریح کرد: با توجه به گذشت مدت زمان زیادی از وقوع سیل در شهرستان تالش، متأسفانه مسئولان وزارت راه و شهرسازی علیرغم تعهد حضور میدانی و پیگیری و راه جبران خسارات در هیچ سطحی در منطقه حضور نیافته که این امر موجب نارضایتی مردم و عدم تخصیص توان لازم برای تأمین زیرساخت های آسیب دیده فراهم کرده که از وزیر راه و شهرسازی انتظار دارم در اولین فرصت از منطقه بازدید میدانی به عمل آورند.

این عضو مجمع نمایندگان استان گیلان همچنین خطاب به وزیر صمت بیان داشت: سازمان های توسعه ای همچون ایدرو و ایمیدرو را مکلف کند تا نسبت به مطالعه و سرمایه گذاری در حوزه انتخابیه که متأسفانه بعد از انقلاب از نعمت سرمایه گذاری دولتی در جهت ایجاد توسعه و اشتغال محروم بوده اقدام کند.

وی خطاب به وزیر ورزش اظهار داشت: با عنایت به صعود تیم فوتبال چوکا تالش به لیگ دسته اول کشور، نسبت به تخصیص اعتبار لازم جهت استانداردسازی ورزشگاه پوریای ولی تالش اقدام عاجل به عمل آورده تا امکان بهره مندی این تیم و تماشاگران پرتعداد و خونگرم تالشی از میزبانی مسابقات فراهم شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه برابر اصل 64 قانون اساسی که مجوز افزایش 20 نماینده در هر 10 سال را به وزارت کشور داده با توجه به گذشت 20 سال و قابلیت افزایش 40 نماینده، انتظار دارم یک نماینده به حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال اضافه شود همچنین تأسیس بخشداری جوکندان از 8 سال قبل تا کنون بلاتکلیف مانده که نیاز به تعیین تکلیف دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزیر نیرو گفت: در حوزه آب و نیرو به ویژه آبفا از به کارگیری نیروهای ناکارآمد در سطح استان و شهرستان تجدیدنظر کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet