هدر موبایل
1399/08/28 12:52:46
سرویس صحن
نوروزی در تذکر شفاهی:

بذر گندم مورد نیاز کشاورزان گلستانی تامین شود/ مشکل فاضلاب استان گلستان را حل کنید

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان با انتقاد از کمبود شدید بذر گندم مورد نیاز کشاورزان این استان گفت: چرا باید گندم گلستان از این استان خارج شود، وزیر به این موضوع ورود و از حرکت های ناخوشایند در بخش غله کشور جلوگیری کند.
بذر گندم مورد نیاز کشاورزان گلستانی تامین شود/ مشکل فاضلاب استان گلستان را حل کنید عضو مجمع نمایندگان استان گلستان با انتقاد از کمبود شدید بذر گندم مورد نیاز کشاورزان این استان گفت: چرا باید گندم گلستان از این استان خارج شود، وزیر به این موضوع ورود و از حرکت های ناخوشایند در بخش غله کشور جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108463966509.jpg بذر,گندم,مورد,نیاز,کشاورزان,گلستانی,تامین,شود/,مشکل,فاضلاب,استان,گلستان,را,حل,کنید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رحمت الله نوروزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 28 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: بهترین گندم کشور در گلستان کشت می شود در حالی که امروز مردم این استان با مشکل شدید کمبود بذر این نهاده استراتژیک مواجهند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر صمت بیان کرد: چرا باید گندم گلستان از این استان خارج شود، نگاه مجمع نمایندگان استان این است که وزیر ورود پیدا کرده و از حرکت های ناخوشایند در غله کشور جلوگیری کند.

وی در تذکری به وزیر کشور نیز بیان کرد: تعیین مرز سیاسی استان گلستان با سمنان از سال 92 دستور دادید که متاسفانه طی این سال ها اقدامی صورت نگرفته است، همچنین درخصوص کد روستایی که روستاهایی که طی 40 سال پس از انقلاب از آن بی بهره بودند، باید از برکات نظام متنعم شوند.

نوروزی در تذکری دیگر وزیر نیرو را خطاب قرار داد و اظهار داشت: برای فاضلاب استان گلستان در سال 92 ردیف ماده 56 گرفته شده ولی اقدامی صورت نگرفته است.

وی در تذکری خطاب به رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: شهدای "یاک 40" شهید محسوب نشدند، همچنین عزیزانی که در دوران کرونا در خدمت بیمارستان ها به مردم خدمت رسانی کرده بودند و همچنین عزیزانی که در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خاک آرمیده اند باید تعیین وضعیت شوند، چرا که شهید به حساب نیامدند و خانواده آنها بلاتکلیف مانده اند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری به رئیس جمهور، معاون اول ایشان و رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که استان گلستان در حوزه سیل و آتش سوزی جنگل ها دارد، لازم است یک ردیف مجزا در بودجه 1400 برای مهار بحران های استان گلستان در نظر گرفته شود تا از این به بعد این استان محروم بیش از این متضرر نشود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet