هدر موبایل
1399/09/01 16:12:46
سرویس سیاسی
حاجی بابایی:

کاهش پیچ و خم‌های نظام اداری کشور سبب رضایتمندی مردم می‌شود

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اداری ما باید به سمتی سوق داده شود که از پیچ و خم‌های اداری کاسته که این مهم نیز سبب رضایتمندی مردم خواهد شد.
کاهش پیچ و خم‌های نظام اداری کشور سبب رضایتمندی مردم می‌شود نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اداری ما باید به سمتی سوق داده شود که از پیچ و خم‌های اداری کاسته که این مهم نیز سبب رضایتمندی مردم خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903102133890388.jpg کاهش,پیچ,و,خم‌های,نظام,اداری,کشور,سبب,رضایتمندی,مردم,می‌شود Icana

حمید رضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بوروکراسی اداری حاکم در کشور و لزوم مرتفع کردن مشکلات آن اشاره کرد و گفت: بوروکراسی اداری و طولانی شدن رسیدگی به امورات مردم در ادارات گاهی اوقات باعث متضرر شدن اقتصاد می‌شود و در برخی مواقع نیز به لحاظ اجتماعی نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید به سمتی حرکت کنیم که از پیچ و خم‌های اداری کاسته شود و همچنین تصمیم‌گیری‌ها در ادارات و سازمان‌های گوناگون بِروز شوند که دیگر شاهد مشکلاتی برای مردم نباشیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قوانین زیادی در سال‌های اخیر به تصویب رسیده، اما برخی از همین‌ قوانین‌ها در مواقعی که باید گره گشا باشند آنقدر سختگیرانه عمل می‌کنند که  مانعی برای کارآفرینان و تولیدکنندگان محسوب می‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet