خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/08/30 12:12:00
سرویس استان ها
حاج بابایی به مناسبت هفته بسیج:

بسیج تجلی، قدرت مردمی، پیام آور وحدت ،همدلی و تبلور انسجام و اتحاد ملی است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: بسیج تجلی، قدرت مردمی، پیام آور وحدت ،همدلی و تبلور انسجام و اتحاد ملی است که درهر عرصه ای از انقلاب شکوهمند اسلامی به شیوه ای متناسب به همان زمان ظهور وبروز داشته است.
بسیج تجلی، قدرت مردمی، پیام آور وحدت ،همدلی و تبلور انسجام و اتحاد ملی است نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: بسیج تجلی، قدرت مردمی، پیام آور وحدت ،همدلی و تبلور انسجام و اتحاد ملی است که درهر عرصه ای از انقلاب شکوهمند اسلامی به شیوه ای متناسب به همان زمان ظهور وبروز داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908105441398866.jpg بسیج,تجلی،,قدرت,مردمی،,پیام,آور,وحدت,،همدلی,,و,تبلور,انسجام,و,اتحاد,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابائی ، نماینده مردم همدان و فامنین و عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

       
    بسم الله الرحمن الرحیم

 بسیاری از پیشرفت ها وموفقیت های نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تفکرو میل بسیجی است.‌ 
رهبرمعظم انقلاب اسلامی( مدظله العالی)

"بسیج "  از برکات انفاس قدسی معمار و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) وتفکر و سبک زندگی بسیجی چراغ راهی برای تمام دوران حیات  انقلاب اسلامی ایران است.

بسیج تجلی، قدرت مردمی، پیام آور وحدت ،همدلی  و تبلور انسجام و اتحاد ملی است که درهر عرصه ای از انقلاب شکوهمند اسلامی به شیوه ای متناسب به همان زمان ظهور وبروز داشته است.

تکلیف امروز ما تفکر ومنش بسیجی، حضور همدلانه و وحدت مومنانه برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی،اشتغال وتولید سرمایه ازطریق جهش تولید ،اصلاح نگرش اقتصادی وساختاربودجه ای است.

در آستانه هفته بسیج یک بار دیگر با اعتقاد ،ایمان و عملکرد بسیجی با ملت بزرگ ایران، تجدید میثاق می کنیم، که با بسیج  همه امکانات ازاین گذرگاه عبور خواهیم کرد، برای تحقق این هدف از ملت بزرگ ایران درخواست می کنم، با تفکر بسیجی و رعایت پروتکل های بهداشتی  وصبرانقلابی، مسیر عبور از این بحران را تسهیل نمایند.

 با تبریک  فرارسیدن هفته بسیج وتقدیر وتشکر از کادر بهداشت و درمان که با اقدام جهادی خود شبانه روز برای حفظ زندگی و سلامت مردم تلاش می کنند، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین  را گرامی میداریم  وبار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، آمادگی کامل خود را برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی اعلام داشته و بر تداوم راه انقلاب و اصول بنیادین آن تاکید می نماییم و تا اهتزاز پرچم آزادی وآزادگی بر قلل افتخارات در  عرصه های ملی و بین المللی با حفظ سیاست صلح طلبی وآرامش در دفاع از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده ایم.

        حمیدرضا حاجی بابایی
نمایده مردم همدان و فامنین./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet