هدر موبایل
1399/09/01 15:31:17
سرویس استان ها
موسوی لارگانی در بازدید از شرکت فولاد اصفهان:

مجلس از کارآفرینی در راستای اشتغال‌ زایی حمایت می‌کند

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی از هر نقطه‌ای در کشور که امکان ایجاد اشتغال داشته باشد، حمایت می‌کند.
مجلس از کارآفرینی در راستای اشتغال‌ زایی حمایت می‌کند رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی از هر نقطه‌ای در کشور که امکان ایجاد اشتغال داشته باشد، حمایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011108023045719.jpg مجلس,از,کارآفرینی,در,راستای,اشتغال‌,زایی,حمایت,می‌کند Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بازدیدی که به همراه حشمتی مدیرکل محیط زیست استان اصفهان و علی ساعدی فرماندار شهرستان فلاورجان از شرکت فولاد اصفهان داشت، گفت: این شرکت یکی از شرکت های فعال در شهرک صنعتی اشترجان شهرستان فلاورجان است که نه تنها تاکنون تعدیل نیرو نداشته، بلکه همواره درحال جذب نیرو نیز بوده است.

سیدناصر موسوی لارگانی

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: این شرکت درحال حاضر ۱۵۰ نیرو دارد و با تلاشی که مدیریت آن انجام داده است، در آینده‌ای نزدیک نیز صد نفر اشتغال جدید در آن ایجاد خواهد شد که نویدبخش این موضوع است که بخشی از معضلات اجتماعی در شهرستان فلاورجان کاسته خواهد شد.

وی ضمن تبریک به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی به تمام کارآفرینانی که در کشور فعالیت کرده و اشتغال ایجاد می کنند، اظهار داشت: تلاش می کنیم نه تنها در استان اصفهان بلکه در هر نقطه از کشور که امکان ایجاد اشتغال باشد، از ایجاد اشتغال در حد توان حمایت کنیم و این بازدیدها نیز در همین راستا انجام می شود.

سیدناصر موسوی لارگانی

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تولیدات این شرکت توضیح داد: خط تولید جدید این شرکت، تولید ورق هایی است که در ساخت ماشین آلات صنعتی به کار می رود؛ در استان اصفهان نمونه مشابه ندارد و در کشور نیز شاید کمتر از ۵ شرکت هستند که در این زمینه فعالیت دارند و ما را از وابستگی به خارج نجات می دهند.

سیدناصر موسوی لارگانی

وی اضافه کرد: این گونه کشورها با فرآوری کردن و تبدیل اسلپ، جلوی خام فروشی آن را می گیرند و امروز نیز جمهوری اسلامی ایران می تواند در زمینه محصولی که زمانی ما مواد خام را به خارج صادر کرده و به‌جای آن ورق وارد می‌کردیم، اکنون خودش صادر کننده باشد و این امر باعث ارز آوری برای کشور خواهد کرد.

رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: طرح توسعه فعالیت شرکت فولاد اصفهان، چند سالی است که در دستور کار آن قرار دارد و در نشستی که پس از بازدید از طرح توسعه این شرکت جهت اخذ پروانه بهره‌برداری با مدیرکل محیط زیست و قائم مقام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان داشتیم؛ مقرر شد پروانه بهره برداری این شرکت در هفته اول آذرماه در دستور کار کمیسیون ماده ۱۱ جهت صدور قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet