هدر موبایل
1399/09/01 15:06:00
سرویس استان ها
فرزانه مطرح کرد:

لزوم پیگیری عدم حق تملک صاحبان لوازم التحریر در توزیع کتب درسی سال تحصیلی جاری

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست در خصوص عدم حق تملک صاحبان لوازم التحریر در توزیع کتب درسی سال تحصیلی جاری پیگیری های لازم را انجام دهد.
لزوم پیگیری عدم حق تملک صاحبان لوازم التحریر در توزیع کتب درسی سال تحصیلی جاری نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست در خصوص عدم حق تملک صاحبان لوازم التحریر در توزیع کتب درسی سال تحصیلی جاری پیگیری های لازم را انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107523647379.jpg لزوم,پیگیری,عدم,حق,تملک,صاحبان,لوازم,التحریر,در,توزیع,کتب,درسی,سال,تحصیلی,جاری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ ولی‌الله فرزانه، نماینده مردم نور و محمودآباد و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با ریاست و اعضاء صنف کتابفروشان و نوشت افزار شهرستان نور دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت:در این جلسه اعضای محترم صنف مشکلاتی را درخصوص حق بیمه، مالیات و همچنین عدم حق تملک صاحبان لوازم التحریر در توزیع کتب درسی سال تحصیلی جاری با بیش از یک قرن سابقه و تذکر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص فروش اینترنتی مطرح نموده و خواستار پیگیری این امور شدند.

وی در این جلسه خاطر نشان کرد؛ باید به دنبال راهکار و رویکرد اساسی برای حفظ منافع مشاغل و بستر صنوف و اتحادیه‌ها در گذر از برهه ی شغلی سنتی به مدرن باشیم.

گفتنی است؛ نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس در این جلسه درخصوص عدم حق توزیع کتب درسی توسط صاحبان لوازم التحریر اقدام به برقراری تماس تلفنی با معاون محترم پارلمانی  وزارت آموزش و پرورش در  مجلس نموده و همچنین قول پیگیری در خصوص رفع این مشکل از طریق  وزارتخانه مربوطه داده اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet