شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/02 11:13:29
سرویس سیاسی
گیلانی:

وزارت خارجه اجازه مذاکره مجدد برای پذیرش تعهدات جدید برجامی را ندارد

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: امکان تجدیدنظر در خصوص برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام وجود ندارد.
وزارت خارجه اجازه مذاکره مجدد برای پذیرش تعهدات جدید برجامی را ندارد عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: امکان تجدیدنظر در خصوص برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg وزارت,خارجه,اجازه,مذاکره,مجدد,برای,پذیرش,تعهدات,جدید,برجامی,را,ندارد Icana

سهراب گیلانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران مبنی بر اینکه اروپایی ها درصدد دستیابی به برجام موشکی هستند، گفت: امکان تجدیدنظر در خصوص برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام وجود ندارد.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به تعهدات برجامی خودش عمل کرده و این در حالیست که اروپایی ها و آمریکایی ها به تعهداتشان عمل نکردند لذا قرار نیست مذاکره جدید در برجام انجام شود بلکه غربی ها باید تعهداتشان را عملیاتی کنند.

وی ادامه داد: در این بین وقتی غربی ها به تعهداتشان به صورت کامل عمل کنند، می توانند حرف جدیدی بزنند که صرفا قابل تامل باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در واقع اکنون موضوع طرح مذاکره جدید نیست زیرا مرحله عمل و انجام از سوی کشورهای حاضر در برجام است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک اگر وزیر امور خارجه تعهد جدیدی برای کشورمان ایجاد کند، حتما عزل می شود زیرا مجلس شورای اسلامی به دستگاه دیپلماسی در مورد مذاکره مجدد پیرامون برجام اجازه  نمی دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet