هدر موبایل
1399/09/02 11:51:28
سرویس صحن
گودرزی در تذکر شفاهی یادآور شد

آب چاه سهم مردم ازنا در نزدیکی اشترانکوه

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان خواستار رسیدگی به وضعیت آب و فاضلاب درود و ازنا از وزارت نیرو شد.
آب چاه سهم مردم ازنا در نزدیکی اشترانکوه عضو مجمع نمایندگان استان لرستان خواستار رسیدگی به وضعیت آب و فاضلاب درود و ازنا از وزارت نیرو شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102331434132.jpg آب,چاه,سهم,مردم,ازنا,در,نزدیکی,اشترانکوه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، حسین گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته بسیج در تذکری خطاب به وزیر نیرو با اشاره به وضعیت فاضلاب درود، گفت: 17 سال از کسر بهای فاضلاب می گذرد اما همچنان فاضلاب میان شهر رها شده و بحران زیست محیطی ایجاد کرده است و لوله گذاری در این زمینه موقت بود.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خطاب به اردکانیان، عنوان کرد: پروژه آب رسانی ازنا علاوه بر واقع شدن کنار اشترانکوه، با مشکل مواجه بوده و هنوز مردم از آب چاه استفاده می کنند لذا وصل شدن آب شرب نیاز به تامین اعتبار دارد.

وی همچنین در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف 300 نفر نیروی خدمات اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان شد که با گذشت 2 ماه از آغاز سال تحصیلی هنوز قرارداد ندارند.

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در پایان در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد، خاطرنشان کرد: پروژه صنایع غذایی گهر شهرستان درود 10 سال است در چنبره بروکراسی اداری بانک ملی برای واگذاری قرار گرفته و سرمایه گذاران از پذیرش این پروژه سرباز می زنند لذا لازم است بانک ملی نسبت به وضعیت این پروژه نظارت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet